Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Big Mama - Dac Me Pare Ndac Pa Pare
Ajet Sinani - Dashuria nje here falet
Adrian Gaxha - E brenduar
Barooti Ft Explode - The Best
Kaos - Ni Prishtine qe Funksionon
Dai Ft BimBimma, Lyrical Son - Fight Rap
Edita Sopjani - Tjeter kush
Kaltrina- Ditelindja
Sabian - Te thashe te dua
Buqja - Tallava Jam djal trim dai
Hasan Dursun - Ker Banum Ilahi
Hasan Dursun - Ramazan Ilahi
Hasan Dursun - Kurban Olam Ya Muhammed Ilahi
Hasan Dursun - Tane Tane Ilahi
Hasan Dursun - Yarasul All llah Ilahi
Hasan Dursun - beyaz yolcu Ilahi
Kenan Salihu - 2 Pika lot
Kenan Salihu - Dite e nat
Kenan Salihu - E pranoj
Kenan Salihu - I lumtur nuk jam
Kenan Salihu - Llokume
Linda Zanzi - Nje Muaj
Adelina Ismajli- Tribalb
2po2 - Ku po t dhem
Aferdita Dreshaj - Une nuk jam ajo (Kenga Magjike
Blerina Braka - Baby ime (Kenga Magjike )
Elvana Gjata - Dhe zemra ndal (Kenga Magjike )
Evi Reci - Jeton tek ti (Kenga Magjike )
Fortesa Citaku - Rolet (Kenga Magjike )
Klejvis Saliaj - Jam une (Kenga Magjike )
Orinda Huta - Oqean (Kenga Magjike )
Produkt - Inati (Kenga Magjike )
Ronela Hajati - Kam frike te te dua (Kenga Magjike
Samanta - Pa perse (Kenga Magjike )
Alban Mehmeti - Ti me Cmend
Lyrical Son - Eksurzioni
Mad Lion ftBardh Latifi - Burgu i zi
Senad Rama - Me Mungon
1kqyrni qika qka ka rritur nana
2Krejt Me Ren
3Kto Rejat E Sodit
4Kjo unaz
5me kto fjal me ke ronu
6Nje vajz qe deshta
7Ndahet Zemra ne dy pjes
Dafina Zeqiri - Amazing Girl [Best Quality]
Mandi - Moj Katile
Valton Krasniqi - Zemren e kishe Gur
ALba G - Hapi Syt
Azemi - Emine

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>