Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Veli - Rrang e dang
Nora Ft Mc Kresha - As ni zo (Rap HIP-HOP Best Of
Rita Ora - What Makes You Beautiful
Sabri Fejzullahu - Lutem Per Ty
Salim Arifi - Moj e Dashur
Shaqir Cervadiku - Shqiptar Kosovali
Shpresim Veseli - Mir Se Vjen Dashni e Re
Shyhretja & Xeni - Moj Hatiqe 2o
Bashkim Spahiu - Mori Qik
Tereza Pecani - Pasha ty
Bekim Kumanova - Zemra ritmin po e rrit
Gjonny Ft Real-K Dhe Kusha - Pjes e Jetes Time (To
Bilbilat e prizerenit - Neper Oda 2o
Valbona Kryeziu Behluli - O sa ma mir ta Bena
Burim Aliu - Hyn ne valle
Valle Dasmash - Donjeta
Dafina Zeqiri - Une Kjo Jom
Valton Krasniqi - Gjynahet e tua
Dr Mic - NFund Vet Meta
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ani pse e
Ekrem Rama & Ferdi - Qikat e Reja 2o
Etnon feat Presioni & Dj Blunt - Chronicle
Fadil Fetahu - Qka ka hasmi
Fatmir Krasniqi - Ata Sy (Live )
Fidan Prelezi Shume m kevra
Ganimete dhe Ceni - Nena ime
Gjira ft Ardi - Fati ne Fatekeqsi (Per Asmira Rek
Greta Zani - Potpuri e shqiperise mesme
Originallat (feat Jetoni, Presioni, B52 Klepto) -
Ramiz Llapi - Me Jan Lodhur Syt
Remzie Nexhat Osmani - Sot Po Behesh Nuse
Rruk1 - Falma Naten
Saggi - Filozofia e Jetes
Sedat Rama - Sille At Mendil
Shkurte Gashi - Para dere na ka bi nje rrush
Shqiprim Sylejmani - Jam i qet jam rehat
Bardhi Plaku - Vetem ty te mendoj
6 Explode - Asaj
Behare Shala - Sikur vra
Teuta Selimi - Zemer me dogji malli
Besiana Veselaj - Zemer
Urim Limani - Ne syt e tu dua te vdes
Bruna ft Marseli dhe Dafi - I love you baby
Valle Dasmash
Cyanide - Njeri MC
Valon Bytyqi - Hajr mashallah
Daut Burrniku - Qosh e mqosh sokakut
Vellezerit Susuri - Aman aman of of
Edi Dhe Rifadije Grajqevci - Jo Moj Zemer 2o
Enizz ftArdit Bici - Dy Zemra (Prod By Lyric Mast

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>