Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Bardhi Plaku - Per Bebun Tim
Explode - FUCK U TO (Outro)
Bedi & Ardi Dugolli - Sa her
Teuta Selimi - Plaget e mia
Besarta Krasniqi - Femrat si Un
Urim Limani - Iku beqaria
Bondi - Sesht hera e par
Valle Dasmash
Cima & Dreni & Fiza - Oj Iza Fiza
Valon Bytyqi - Adrenalina
Dasma Gjakovare
Vellezerit Qetaj - Qka po i thote dema kadrise
ETNA - Si nkohen e vjeter
Enis Bytyqi - Kosovare
Moldova - Pasha Parfeny - Lautar
Faik Rama - Mos mendo qe je veq ti
Marsida Saraci - Eja me merr
Flamur Terziu - E pa bes
Gena - Dallendyshe
Gold AG ftKastro Zizo & Andin Ranobrava - Manaferr
Veli - Rruges isha tuj kalu
Skillz Ft Tingulli 3nt - High (Rap HIP-HOP Best Of
Rita Ora feat Tinie Tempah - RIP
Sabri Fejzullahu - As me ligj as me kanun
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Live 2
Shaqir Cervadiku - Rruga e kombit
Shqipdona Behluli - Eja pran meje
Shyhretja & Xeni - Ner Nje Hije 2o
Bashkim Spahiu - Oj Dora Me Kan
Teuta Bugujevci - Fjal Fjal 2o
Bekim Kumanova - Tallava turbo
Kosovare Xhoni - Sa mir vallen ti e lun (Top Hits
Bilbilat e prizerenit - Jam Bandil 2o
Valbona Kryeziu Behluli - Ty met Lane tjetrin me
Burim Aliu - Moj dashni e vjeter
Valle Dasmash - Donjeta
Dafina Zeqiri - Dua Qe Ta Di (RMX)
Valton Krasniqi - Ndjej mall per ty
DrMic (Tds) - Remember Me (Remake Jay-z -Blue Prin
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ka ra muzg
Ekrem Rama - Jemi Qu Me Bismilah 2o
Etnon ft Big Basta e Blasta - She is hot
Fadil Fetahu - Emine emine 2o
Fatmir Krasniqi - Rruges isha tuj kalu
Fikret Bislimi - Sot Kendoj 2o
Gazmend Hyda - I perhershem eshte xheneti
Gjyste Vulaj - Me Puth Nuk Esht Mekat
Burak Grupi FAMA - Shen Valentini
Osmani e Enveri me Rizen - Mbledhen Lulat
Ramiz Llapi - Pullumbesha Ime

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>