Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Lea Metolli - I wanna see you dance
Aziz Murati - Napoloni
Pjerin Gjondrekaj dhe Grupi Djemte e Veriut - Kola
Florim Nuhaj - Ne syrin tim pikon loti
Pellumb Vrinca - Ti ndodhesh larf
Avdyl Mziu - Karajfil ne bashqe
Butch feat Mc Kresha, Keepman and Lyrical Son - Pa
Flamur Arifi - Zambaku i bardhe
Klajdi Haruni - Beqar
Mira Janji - Dite e veres
Prendo dhe Noa - Dy shoke
Sabri Fejzullahu - Fantazia
Meda - O Zot Faleminderit
Kole Oroshi - Sikur modele
Xhide Morina - Kallma nje cigare
Mahmut Ferati - Si je
Meda - Te dua
Valton Krasniqi -Chica give your love
Vajzat nga Kosova - O kur e pash oj nane
Arsim Lushtaku - Falma dashurin
Bimi - Tallavaja eshte ilaq
Egzona Salaj - Kadife
Idriz Binaku - Sa tkam dashte
Marigona Veseli - Gurbetqaret
Nikolle Nikprelaj - Andrra e Trieshjanit
Ruben Rivas ft 2 Step - Baila Morena
Viola - Sta fali
Naim Qukiqi - Pendohu
Valbona Spahiu - Fluturojm edhe shkojm ne hava
Lea Metolli feat Blasta - Everyday and night
Blero ft Maria - Nje moment
Xhemil Saliu - Mos ja mbaj shume nalte
Lali Kadriu - Jo nuk haet me dy lug
Sinan Hoxha ft Seldi Qalliu - Kukulla
Avdyl Mziu - Luj moj gjan moj bukurie
Dida, Cela dhe Kovaci - Per Naser Shatrin
Gjyste Vulaj - A Behesh Merak
Leta dhe Lulzim Morina - Kenge per deshmorin Sadik
Murat Gjoniku - Shqiperine e dua
Pro Band - Tekilla vava
Sergio - Without U
Dj Blunt and Real 1 - Marjana
Lulzim Lushtaku (Luli) - Shuj shuj
Xhide Morina - U largove
Shaqir Cervadiku - Per dashnore nji porosi
Elhaida Dani - Baciami e basta
Besjana Veselaj - Potpuri
Bashkim Spahiu - Live
Astrit Bejta - Baqe baqe me zambake
Blerim Gashi - Qun me pare

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...