Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Violeta Kukaj - Eshte faji yt
Aziz Murati - Gjitha
Aleksander Gjelaj & Bleona Qereti - Kenga e Cun Mu
Esad Aemi - Haje lujma doren
Gazmend Rama - Kalle kalle shqipja e malit
Valle dasmash
Nora - Mes dy zjarreve
Tingullli 3nt - Kalle Sonte
- MEDA - 3 PERQAFOME
Sabri Fjezullahu - Koha e Kujtimeve
Dafina Zeqiri - Harrimi i Dashuris
Adelina Tahiri - Enderr e Vjeter
Memi - Keshtu e ka dashnija
Anjeza Shahini - Shuhem dhe ndizem me ty
Adelina Ismajli - Na Jena Na
Rifat Berisha - Mos te harroj se jem shqiptar
- Bashkim Spahiu Titel
Filloreta - Kjo bela
Bekim Kumanova - Tallava-Dul lulija te bunari-
Elvana Gjata - Vetes-
VIAGRA - Un jom
Shkurte Fejza - Syte e tu
Mentor Kurtishi Shtepia pa nane
West Side Family - Mbi gjithcka [Nese Mundesh]
BABA TRODON FTGjakoMan-MrValos-Dridhet Veni
Linda Shabani - Ciao ciao
Poni - Jap e jap
Vellezrit Abazi - Eja ti me mu
Anjeza dhe Bertan Asllani - Lum per ty
- Bashkim Spahiu Titel
Anjeza Shahini - Shuhem dhe ndizem me ty
Esad Aemi - Sonte kemi darsem sonte po festojm
Seldi - Luje Luje
Gili - mesafire nderi
Nora Istrefi - Another World
Mima - Dasma(Tallava)
Agron Aliu - Syt mavi
Vedat Ademi - Me Mashtruan Syte
Erkan Musliu - Tallava per abaz tetoven kajde defi
Esad Aemi - Boll rrenat kan pas
Armend Rexhepagiqi - Dikur
Bekim Kumanova - Live Sabina Sabina
Adnan Daci - Edhe si vjet
Cani - Kot e dashuroj
Fiton Bujari - Po me mer mua malli
REJHANA - DASHURI REALE
Mejhane
- Dhurata e dashnise
Sef Duraj - E para dhe e fundit
Shaqir Cervadiku - Mikja E Jeter

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ...    >  >>

Loading...
Loading...