Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Shaban Jetishi - Qaj quno qaj 2009
Xhemil Saliu - Me kavall e qifteli 2009
Enver Ademi - Dikur knojsha per dashni
Slovenia - Quartissimo and Martina Majerle - Love
Fidani Vogel - E kam nzon nje femer
Gazmend Kelmendi - Nuk jam ma sikur atehere
Hysni Klinaku - Te Pres
Keli - Sjam si tjeret
Do unaz apo gjerdan
Luta - Jena Gezu
Mentor Kurtishi - Live
Dj Suat Ft Xheza - Syt e Zi
Noizy feat Nice - Malet e dibres
Ryva Kajtazi - Neper shtratin tend
Shaqir Cervadiku - Na Ngroh Pavarsia
Sinan Hoxha - Live
Mergim Mjeku - Nje unaz 2009
Pro Band & Violet Kajtazi - Tre shok 2009
Valza Bajra Ft. Don pizhi - SuperSexy
Etno Engjujt - Liebe Anna (Ft Lyrical Son)
Faton Berisha - Fotografit E Tua
Flora Gashi - Aman e kam pas ni zambak te bardh
Canibals - Gjon
Dani dhe Sofra Pejane - Kenge kushtuar Ekrem Turj
Korab Shaqiri - Te kom gjetur
Lora - Mashalla
Meda - Kur e don e don
Motrat Mustafa - Ngjitet Kana
Nazmi Makreshi - Ti Moj Valentina
Pandora - Kajde Defit
Sef Duraj - Zemra Zemra Ka Pas Mall
Shkurte Fejza - Mirali Sejdiu
TNT - Ja Fali Zemren
Orgesa Zaimi - Pasqyrat
Shqipe Kastrati - Nusja dhe dhandrri 2009
Enver Ademi - Shkove
Fadili & Vjosa - Aman aman shum po tlutna
Fikrie E Shkurte Lushaku - Me Mashtruan Syt E Tu
Dritero Shaqiri & Nazim Gagica - Oj kosove nana im
Hysni Klinaku - Live - Shkon e vjen
Koda - Rruga Gurbetit
Sa mka mar malli
Luta - Shkojshin E Thojshin Lulia Nuk Ban
- Mentor Kurtishi - Me Mungon
Meda - Nje Minute
- Xhela - Veq Nje Dit
Sabri Fejzullahu - Gjakun ma ke pi
Shemsi Bytyqi - Ku je ti
Skillz - Me neve nuk ka
Mima - Dy zemra 2009

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Mp3 Shqip - Hitet e fundit

Ledri Vula - Robot
Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (
BUTRINT IMERI - LEJLA
Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashki
Elvana Gjata ft Flori - Kuq e zi je
Lori x Xhela - Potpuri 2023
BARDHI - KALLI
Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia
Gold AG - E du Tetoven
Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kuka
Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na ba
FLAMUR x ILIR - A TMUNGOJ
Capital T - Hera e fundit
DON XHONI - KATILE
Ylber Osmani - Hala po tdu
DON XHONI x ERA ISTREFI - HALA
2TON - MLUJTE
Kriste Lleshaj dhe Mirak Ukaj - Per
Shkurte Fejza - Mora Fjale
Durim Malaj - UCK
BARDHI x DJ Gimi-O - RAKIA
Motrat Duhani x Besim Bunjaku - Tok
Lannex - Kurr su nala
Zyber Avdiu - Fajtore (Gezuar 2023)
Xhavit Sadiku - Elbasan i bukur (Ge
Meda - Jeta per ne
Shaliani - Ushtar Lirie
YLL LIMANI x LEDRI VULA - TONAT
Sinan Hoxha x Soni Malaj - Kolazh 2
BUTRINT IMERI x TAYNA x MOZZIK - PA
Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gez
Resmije Krasniqi - Po perzihet Priz
Xhensila x Kidda - Me do
KIDA x BUTRINT IMERI - AM PM
Labi x Mentor Kurtishi - Kjo dashni
Alban Skenderaj ft Miriam Cani - Du
Alberije Hadergjonaj x Gezim Nika -
Ezo Menic - Ti a ki zemer Gezuar 20
Capital T X Anxhela Peristeri X Man
Butrint Rashiti - E kam dasht
Elvira Fjerza x Anjeza Ndoj - Moj e
Teuta Selimi x Altin Sulku - MERRE
Mevli x Albulena Ukaj - Cike
Motrat Mustafa - Erdha nga Diaspor
YLL LIMANI - MALET
Mevli ft Flora Gashi - Pse ta fala
Elvana Gjata ft. Flori - Kuq e zi j
Gazmend Kelmendi - Shqipe ama pak d
Labinot Tahiri - Zemra e re Gezua
Grupi Labia - Potpuri (Gezuar 2023)
GRAMOZ x ADELINA - POTPURI Gezuar 2

Mp3 Shqip - Të Rejat

Ledri Vula - Robot
Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (
Lori x Xhela - Potpuri 2023
Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashki
Ylber Osmani - Hala po tdu
Xhavit Sadiku - Elbasan i bukur (Ge
Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kuka
Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia
Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na ba
Gold AG - E du Tetoven
Motrat Duhani x Besim Bunjaku - Tok
Zyber Avdiu - Fajtore (Gezuar 2023)
BARDHI - KALLI
Capital T - Hera e fundit
Lannex - Kurr su nala
Vellezerit Rexhmati - Ma gezofte li
Durim Malaj - UCK
Resmije Krasniqi - Po perzihet Priz
Zyber Avdiu x Bekim Dehari - Potpur
Shaliani - Ushtar Lirie
Alberije Hadergjonaj x Gezim Nika -
Leta - Nusja e mire e vjerra zoj Ge
Mahmuti x Blerona x Shaqa x Elizabe
Vllezerit Mziu - Sa tjam gjall Gezu
Labinot Tahiri - Zemra e re Gezua
Lori x Endrit Ademi - Potpuri (Gezu
Landi x Kumrije Biba -Potpuri Gezua
Cani Shabani - Te Vendi Vjeter
Time x Kujtim Aliu - O xhanem
Gena x Klement - Zemren ma ke marr
Defatoret Kosovare - Kanagjegji Gez
Ymer Bajrami x Bujari vogel - Kalaj
Mehdi Dulaku x Vasfije Krasniqi - O
Gazmend Kelmendi - Shqipe ama pak d
Endrita Aliu x Osman Imeraj - Kon e
Aida x Argjenda Doci - Princesha (G
Labinot Rexha - Bubullime ke shkemb
Teuta Selimi x Altin Sulku - MERRE
Butrint Rashiti - E kam dasht
Sefe Duraj - Andrrat ne gurbet
Lori X Krenar Krasniqi - Meraklia
Gili x Sinan Vllasaliu x Teuta Seli
Ymer Bajrami x Shqipe Abazi - Pse s
Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gez
Beslira x Drilon - Dikur shok e sho
Arjana Gashi - Fik me rrema - Polif
Grupi Labia - Potpuri (Gezuar 2023)
Merita Latifi x Alban Mehmeti - Pot
URIM PULIQI x DAFINA SADIKU - NUSJA
Ezo Menic - Ti a ki zemer Gezuar 20
Motrat Mustafa - Erdha nga Diaspor