Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Merita Bunjaku - Dil moj vajz te bunari
Pro Band - Sy Zez Moj
Selami Kolonja - Ti Me Kerko
Shpat Kasapi - Nusja jon e bukur
Ermelinda Lajcaj - Ne loj me hy
Fadili & Vjosa - Vllau jon i embel
Fisniket - Ti Je Ok
Gold AG featEdita Sopjani - Pa gjum
Ilir Shaqiri - Bukuroshja E Prizerenit
Pim-V feat Maksi - Maturant
Linda Shabani - Ani Zemer Ska Problem
Mariza Ikonomi & Erik Lloshi - E di
Mira Jani - Sa Her Ma Lun Syrin
N R G Band - Drenusha
Nysret Haxha - Do Me Marr
Sanije Doberlani - Sikur flutur shkon tuj kcy
Shkurte Fejza - Grupi i Pavarsis
Smajl Puraj - Shoku Jem
Eli Fara - Te dua per vete
Malta - Chiara - What If We
Kejsi Tola - Me Merr ne Enderr
Gazmend Kelmendi - Akrapat mbi sahat
Kela Enklenda Qesku - Burri Qenka Llotari
Keli - Ne Darsmen Time
Labinot Tahiri Don Labi - Zemra Ma Thot Vashe
Lori Dhe Shpresim Zylbehari - Malli po me vret
Meda - Luani dhe Shkelzeni haradinaj
Agron Macula - Ah Qfar Fati Pata
Noizy - Fuck Noizy
Rascom ft BGenius - Pa Koncentrim
Shaqir Cervadiku - Jahir Sopit
Shyhrete Behluli - Do te pendohesh
Etno Engjujt - Ai Te Ka Ne Shtrat
Fahrie Zogaj - Pa Lamtumir
Flamur Terziu - Kush Po E Nis Dasmen
Greta Koci - Sa me lodhe
Dani - Jeta pa ty
Teuta Selimi - Maturantet
Linda Zanzi - Nate me shi
Mariza Ikonomi - Qe diten qe shkove
Motrat Hajzeri - Nese dalim sonte
NRG band - Nina
Nysret Sheremeti - Ah moj vajz
Sef Duraj - Mergimtarit
Fshkurte Fejza - Vllezrit Vokshi
Suada Bytyqi - Jena gezu
Enver Ademi - Dikur knojsha per dashni
Slovenia - Quartissimo and Martina Majerle - Love
Fidani Vogel - E kam nzon nje femer
Gazmend Kelmendi - Nuk jam ma sikur atehere

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...