Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Skillz - Ti kqyr une nzo
Eli Fara - A kjo zemer
France - Patricia Kaas - Et s il fallait le faire
Endri & Stefi Prifti - Ti Bere Faj
Gazi dhe Shyhretja - Oj Dora Me Kan
Habibe Ostreni - Me mungon
Kaltrina Selimi - Hajt
Labi - Live 5
Lori - Moj Dashnia E Par
Meda - Dridhe vasho shtatin
Muhamet Sejdiu - Valle me tarabuk
Motrat Mustafa - Msiti te shpia
Pro Band - Zemer
Shaqir Cervadiku - Bektesh Halitit
Shpat Kasapi - Tjeter kush ne zemren tande ka hy
Ermelinda Lajcaj - Qaj me lot
Fahrie Zogaj - Nese S Je I Imi
Fitore Shashivari - Xhelozia
Gresa Behluli - Uji mineral
In-Joys Ft 1-Ky - Pendohu
Rasim Sopi - Maturant
Linda Shabani - Dua Te Bahem Lot
Mariza Ikonomi - Ben shaka
Mirsa Kerceli ft Armend Shabani - i, e dashuruar
N R G Band - Luaj Babe Luaj
Nysret Haxha - Maturanti
Sef Duraj - Dashuria Esht Me Qef
Shkurte Fejza - Kendo Ti Bilbil Fushave
Smajl Puraj - Udha E Mbar Te Qoft
Eliza Hoxha - Deshprimi
Netherlands - De Toppers - Shine
Marjeta Billo - Era e Tokes
Gazmend Kelmendi - Kalle kalle malin
Mimi Mimoza Gjikola - Kenga E Dajes
Keli - Diskoteka
Nata e fundit e beqaris
Luciano - Per ty jam tuj mendu
Meli - Jetoj si dua
Bekim Kastrati - Maturant o maturant
Noizy - Sqarona
Rifat Berisha -Tan Shqiptaria
Shaqir Cervadiku - Keng Per Hysni Jetullahu
Shyhrete Behluli - Evladi
Etno Engjujt - Di Ma Mir Se Ai
Fahrie Zogaj - Sa E Vogel Bota
Flamur Terziu - Lulie Belholla
Greta Koci - Wilson
Dani - Te kam dasht dhe te dua
Mahmut Ferati - Matura
Lindita Kryeziu e Hikmete Ahmetaj - Keng per Gyrbe

<<   <   10 ... 13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 ... 30  40   >  >>

Loading...
Loading...