Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Sef Duraj - Kam Te Drejt Ta Di Ku Je
Shkurte Fejza - Nena Dhe Bia
Smajl Puraj - Vashat Sikur Ti
Eliza Hoxha - Himni Im
Norway - Alexander Rybak - Fairytale
Rovena & Genti - S jam Balade
Gazmend Kelmendi - Xhamadani vija vija
Mimi Mimoza Gjikola - Tualeti
Keli - Gurbeti
Got pas gote
Lule Mustafa - Nuk Po Te Mar Vesh
Meli - Mbaroj kjo dashni
Besim Morina - Ah Moj Nane
Noizy - forca magjistari ft dulla
Rozana Radi ft Noizy - Paralele
Shaqir Cervadiku - Keng Per Luan Haradinaj
Shyhrete Behluli - Iku beqaria
Etno Engjujt - E Di (Ft Minatori)
Fahrie Zogaj - Jeta Pa Ty
Flamur Terziu - Mbushnaj Gotat Me Raki
Greta Koci Stine - Kush te foli keq per
Malsori - Lamtumire
Korab Jetishi - Me Ty
Lindita Kryeziu e Hikmete Ahmetaj - Luje vallen lu
Meda - Dashuria edhe Xhelozia
Motrat Hajzeri - S falet zemra
Naser Berisha - Kur mbetesh vet
Nysret Sheremeti - Mir mir kur jam me ty
Sef Duraj - Pavarsia
Shkurte Fejza - Esat Shabani
Suada Bytyqi - Oj shamija e kuqe
Enver Ademi - Genjeshtare
Fadil Krasniqi - Sot a neser
Fidani Vogel - Te Kan Largu
Gazmend Ukaj - Kah Ti Me Gish
Hysni Klinaku - Shoku Im
Koda - Qka ka Zogu
Mos trazo plagen e vjeter
Luta - Lulien Lulien Na E Kem Kunat
- Mentor Kurtishi - Dite te Par te Dashnis
Fatmir Elezi - Fati i zi
- Leonora Paloska - Nuk Kam Faj
Sabi - Kujt i paske ngja
Shaqir Cervadiku - Shoket E shpirtit Mi Kan Vra
Sianani Marigona Nora - Live [Kollazh ]
Etno Engjujt - Pow Doo
Faton Berisha - Kendoni o ju shokt e mi
Flora Gashi - Gurbeti
Dj Cimi ft Toni - Si vitamin
Dani - Ata syte e tu

<<   <   10  20 ... 23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 ... 40   >  >>

Loading...
Loading...