Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Nazmije Selimi - Mbetem pozitiv
Extra Valle - Dj Dedi
- Xeni - Jam Dej Me Raki
Vw Xhet - Sekam prit
Produkt - Inati (Kenga Magjike )
Besjan Gashi - Kur kenga qohet pesh
Gezim Doberdolani - Hajt bre zemer
Adelina Berisha ft Stine - Dashuria fillon
Shpat Kasapi - O sa e kam dasht nje zambak te bar
Ermelinda Lajcaj - Po me thua
Fadili & Vjosa - Zemra zemra ka pas mall
Fisniket - Zotria Juaj
Granit Ahmeti - Tjeter Kush
Ilir Shaqiri - Keng Per Miftar Zejnullahu
Pishat - Maturantet
Linda Shabani - Dit Per Dit
Mariza Ikonomi & GBMC - Ste kam harruar
Mirsa Kerceli - Ti Djalo
N R G Band - Hajde Me Mu Nje Nat
Nysret Haxha - Lum E Lum
Sanije Doberlani - Zemra ime
Shkurte Fejza - Hajde Syn Oj Zi
Smajl Puraj - Shum Von
Eli Fara - Vjeshte
Moldova - Nelly Ciobanu - Hora din Moldova
Kujtim Prodani - Nostalgji
Gazmend Kelmendi - Goce e vogel
Mimi Mimoza Gjikola - Djal Mamaje
Keli - Dashuroj nje cik shqiptare
Labi - Takim si ne enderr
Lori dhe Kadencat - Alkapone
Meda - Spata Rini
Bekim Kastrati - Dy pika lot
Noizy - Sikur
Rema - Shum Ma Mir Qe Jemi Nda
Shaqir Cervadiku - Keng Per Ajet Rrukiqin
Shyhrete Behluli - Ende te dua
Etno Engjujt - Babes
Fahrie Zogaj - Puthjet Qe Une E Pres
Flamur Terziu - Lujna Me Tupana
Greta Koci - Sekreti
Mihrije Braha - Ti nuk je shtepia ime
Vellezrit Susuri - Maturant
Linda dhe Buqja - Potpuri
Meda - Une e du Kosoven
Motrat Hajzeri - Per ty
Naimi Dhe Mihrija - Moj E Mir
Nysret Sheremeti - Digju zemer digju
Sef Duraj - Nje Got Vjehrra E Then Prej Qefi
Shkurte Fejza - Deshmort E Leshanit

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...