Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Adrian Gaxha-E Brenduar new album 2010
Gazi dhe Shyhretja - Oj Dora Me Kan
BLERINA OSAJ - 24-7
Halime Mani - Kuptoje Jeten
Daklan ft_ Dj HoMe-Master a - Liebeslieder
Joana - Si kam harruar
Ernis Cili - Je Vetem Ti (1)
Agnesa-Poeshijojjeten
Genta Ismajli - Game Over 2010
Insect-Vizi-Gjithkemendu
Gold AG ft. Elita 5 - Qka Mka Syri - 2010
Sidrit-Bejleri-Nepragtederes
Jashar Hoxha - Kur e pash at vajzen te shkolla 2010
Labi - Vuaj une qe faj nuk pata
Ma leht pa dhimbje - ASGJE SIKUR DIELLI
Liridon Bajgora - Tradafil i kuq
MC Kresha - Lej Flleshat
Mentor Kurtishi - Kadal Dal
Muaad - Hip Hop
Sef Duraj - Qysh po ke qef ti
Per Dasmen Tuaj me Yjet - Aman aman
Qendrim Kodraliu Feat Arta Bajrami - Shko kurr mos
Murat Gjoniku - Zemer Zemer
Gold AG - All-llah
Dynamic Style Ft Don Enio - Ti Don AH AH
Xhani Shqerra - Chanson d amour
Motrat Mustafa - Ku me mbeti dashuria ime
01 Nexhat Osmani - Qfar te don ty zemra
2po2 - Pa tabu
Arben Gashi dhe Fadili Vogel 2010 _5_ pa dashni nuk shkon martesa
Gjyste Vulaj - Si Akullorja Ne Korrik
Bujar - Premtimet
Yllka - E Jotja Sjam
Edita Sopjani - koleksione
NiTi-BronX - Urime Pavarsia
GT - Fuck The Real [Nga Albumi Bone]
Drita-Musliu-Nesenegurbetidashur
Gjyste Vulaj - Luaj Me Mua 2010
Muharrem-Ahmeti-Gjakuizemressime
Harem - Saksofoni Basha Bella 2010
Kosovare Hasi - Dua Te Jet Keshtu
Klodi - Sdua Ta Di
Leta - Hajde luj o shpirti jem
Luli - Vikendi
9Meda - Her du her sdu
Mimoza Shkodra - Oj lulije e hanem
Nadi - Nuk mund ta harroj
Noizy - Telefoni
Premtim Mehmeti - Prap te dua
Ryva Kajtazi - Me Pizhamat e Tua (Remix)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Mp3 Shqip - Hitet e fundit

Ledri Vula - Robot
Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (
BUTRINT IMERI - LEJLA
Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashki
Elvana Gjata ft Flori - Kuq e zi je
Lori x Xhela - Potpuri 2023
BARDHI - KALLI
Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia
Gold AG - E du Tetoven
Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kuka
Capital T - Hera e fundit
Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na ba
FLAMUR x ILIR - A TMUNGOJ
DON XHONI - KATILE
Ylber Osmani - Hala po tdu
DON XHONI x ERA ISTREFI - HALA
2TON - MLUJTE
Kriste Lleshaj dhe Mirak Ukaj - Per
Shkurte Fejza - Mora Fjale
Durim Malaj - UCK
BARDHI x DJ Gimi-O - RAKIA
Motrat Duhani x Besim Bunjaku - Tok
Lannex - Kurr su nala
Zyber Avdiu - Fajtore (Gezuar 2023)
Xhavit Sadiku - Elbasan i bukur (Ge
Meda - Jeta per ne
Shaliani - Ushtar Lirie
YLL LIMANI x LEDRI VULA - TONAT
Sinan Hoxha x Soni Malaj - Kolazh 2
BUTRINT IMERI x TAYNA x MOZZIK - PA
Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gez
Resmije Krasniqi - Po perzihet Priz
KIDA x BUTRINT IMERI - AM PM
Xhensila x Kidda - Me do
Labi x Mentor Kurtishi - Kjo dashni
Alban Skenderaj ft Miriam Cani - Du
Ezo Menic - Ti a ki zemer Gezuar 20
Alberije Hadergjonaj x Gezim Nika -
Capital T X Anxhela Peristeri X Man
Butrint Rashiti - E kam dasht
Elvira Fjerza x Anjeza Ndoj - Moj e
Teuta Selimi x Altin Sulku - MERRE
Mevli x Albulena Ukaj - Cike
Motrat Mustafa - Erdha nga Diaspor
YLL LIMANI - MALET
Mevli ft Flora Gashi - Pse ta fala
Elvana Gjata ft. Flori - Kuq e zi j
Gazmend Kelmendi - Shqipe ama pak d
Labinot Tahiri - Zemra e re Gezua
Grupi Labia - Potpuri (Gezuar 2023)
GRAMOZ x ADELINA - POTPURI Gezuar 2

Mp3 Shqip - Të Rejat

Ledri Vula - Robot
Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (
Lori x Xhela - Potpuri 2023
Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashki
Ylber Osmani - Hala po tdu
Xhavit Sadiku - Elbasan i bukur (Ge
Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kuka
Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia
Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na ba
Gold AG - E du Tetoven
Motrat Duhani x Besim Bunjaku - Tok
Zyber Avdiu - Fajtore (Gezuar 2023)
BARDHI - KALLI
Capital T - Hera e fundit
Lannex - Kurr su nala
Vellezerit Rexhmati - Ma gezofte li
Durim Malaj - UCK
Resmije Krasniqi - Po perzihet Priz
Zyber Avdiu x Bekim Dehari - Potpur
Shaliani - Ushtar Lirie
Alberije Hadergjonaj x Gezim Nika -
Leta - Nusja e mire e vjerra zoj Ge
Mahmuti x Blerona x Shaqa x Elizabe
Vllezerit Mziu - Sa tjam gjall Gezu
Labinot Tahiri - Zemra e re Gezua
Lori x Endrit Ademi - Potpuri (Gezu
Landi x Kumrije Biba -Potpuri Gezua
Cani Shabani - Te Vendi Vjeter
Time x Kujtim Aliu - O xhanem
Gena x Klement - Zemren ma ke marr
Defatoret Kosovare - Kanagjegji Gez
Ymer Bajrami x Bujari vogel - Kalaj
Mehdi Dulaku x Vasfije Krasniqi - O
Gazmend Kelmendi - Shqipe ama pak d
Endrita Aliu x Osman Imeraj - Kon e
Aida x Argjenda Doci - Princesha (G
Labinot Rexha - Bubullime ke shkemb
Teuta Selimi x Altin Sulku - MERRE
Butrint Rashiti - E kam dasht
Sefe Duraj - Andrrat ne gurbet
Lori X Krenar Krasniqi - Meraklia
Gili x Sinan Vllasaliu x Teuta Seli
Ymer Bajrami x Shqipe Abazi - Pse s
Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gez
Beslira x Drilon - Dikur shok e sho
Arjana Gashi - Fik me rrema - Polif
Grupi Labia - Potpuri (Gezuar 2023)
Merita Latifi x Alban Mehmeti - Pot
URIM PULIQI x DAFINA SADIKU - NUSJA
Ezo Menic - Ti a ki zemer Gezuar 20
Motrat Mustafa - Erdha nga Diaspor