Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Njomza Kallaba - Semafor
Premtim Mehmeti - Dy here zemren ma ke vra
Rovena Stefa dhe Irva Stefa - E gjej
Remzie Osmani - Sevdaja
Zanfina Ismaili - Le te vdes ne buzet e tua
Kelly & Iris Hoxha - E Vetmja Marrezi
Vllezrit Gashi - At gjergj fishta
Mensur Kadriu - Digje digje at shami
Gazmend Rama - Her si lyps e her si mbret
Hazbi Therra - Floriani Vogel - Tallava
Kadan Duraj - A do gjesh djale
Agron-Ndreca-Aniani
Korab-Jetishi-Zemramevdese
Skender-Shabani-Perty
Lavdrim Xhelili - Zemra qan Zemra Vuan
Liridon Bajgora - Zeshkanja
MC Kresha - Not U
Mentor Kurtishi - Nkajde te defit dojm me hi
Muhamed Gashi - Nuk eshte Zvicra si perpara
Viola - Vuajtjet E Dynjas
Per Dasmen Tuaj me Yjet - Ngoni Shok
Rap Star Ft Toni And Lyric Master - Takimi Me Ty
Sinan Vllasaliu - Xullufe
Xhina Balliu - Sikur te Isha
Rebel aka UniKKatil - Kosova
Dj Blunt Ft Real 1 and Noizy - Sen Tjeter Nuk Vyn
UniKKatiL - Ropt e frikes
Pajtim Gashi - Kur te Jesh e merzitur
Valon Nebi - Tallava
Big Basta Ft Blero - Celebritu
Visar Rexhepi - Me Jep Kohe
Labi - Maturant
Xeni Kjo buk e kurbetit
Shkurte-Gashi-Kajdedefitme7000fr
Ymerli Krasniqi - Ah dashni ah dashni
Aferdita Demaku - Ik te shpija
Arsim Avdyli - Lutjet tua si pranoj
Alida Ft Moe Phoenix - Se te Dua Ty
Blindi VG-Happy Birthday
Avdyli & Vezirja - E bukur je e bukur
Enver Kolgeci - Se kam ditur se me len
Bekim Kastrati - Synush o Synush
Motrat Mustafa - Gurbetqarit
Buqe Rama - Nuk ta fali zemren 00 here
Ronela - Kam frike te te dua KENGA MAGJIKE
Dafina Zeqiri - Quni i mamas
Dj Slleky - Valle
Egzona Gerguri - Fjal dhe rrena
5Fatmire Mjaku - Ti me goje sme flet
Shpat Kasapi - Depresive

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...