Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Vjollca Selimi - Hajdi Qiqka hajdi na ta Kallim 2
Xhavit Avdyli - Gabova
Xheza Rema Elizabeta Zefi - Ti ne Dimija un ne
Ymer Bajrami - Hjade Ne Pej Ndaq Me u Knaq 2o
Ardiana Kabashi - Ta hangsha zemren 2012
Genta Ismajli - Poison 2012
Leonard Alija - Se mua sme gjen 2012
Osmani e Beqa me Enverin - Me Bismele Ne Selamet 2012
Hekuran Krasniqi - Live
Sinan Vllasaliu dhe Gili - U plakem 2012
Adem Ramadani - Vdekja
Adelina Ismaili - Skenderbe 2012
Jehona Sadriaj - Marshalla po bojn per Ty
01 Berat Shala - Si bore e bardh 2012
Shkurta Gashi - Hajde Hajde Sonte Knojna 2o
Andos - Ku je ti
02 Keli - Pina Viski 2012
Agron Ahmeti - Doli goca ne penxhere
Korab Jetishi - Shqiperin e dua
Ymerli Krasniqi - Valle 1
Ylber Idrizi - Ky Gyrbet
Lek Plepi ft Drilon Hoxha - Kerkoj Fam
Gena - Thuam sa te dua
Liroo - Simpatia
Nexhat Osmani - Pavarsia
MC Kresha - Fejkera
Genta Ismajli - Poison
Aferdita Demaku - Zakon burri e ka pas
Edi dhe Fatos Furra - Moj dashnore
Mihrije Braha - Mitrovica Ime
Burak Grupi Fama - Ta dish mir
Motrat Mustafa - Po vijn musafyrt
2Kings - Koha e Re
Naser Rafuna - Instrumental
Adnan Daci - Pandora Paska vesh lulia fustan
Noizy - 1 Selam
Loco & Profa ft. DonArbas - ARBASICK
Afrim Muqiqi - Hajde qiko sonte per dark
05 Endrit Duraku - Motrat binjake
Anduena Tahiri - E para valles
02 Mima - Babe te dua 2012
Arta Balaj - Nuk shkon
08 Naxhie Bytyqi - Mehdi e Sylejman Bytyqi 2012
Avdyl Mziu - Kur jam kan nje Vakt i Ri 2o
09 Zanafina Ismaili - Moj e Mira Ne der te Stanit 2012
Bajram Gigolli - Kur Ta Kujtosh Prishtinen
Visar Osmani - 0 dit
Vllezerit Gashi - Shote Galica
Xhela Ferizaj Band - Qka Mke Ba Zemer Ti
YLLI - Qetsia Qetson

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Mp3 Shqip - Hitet e fundit

Ledri Vula - Robot
Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (
BUTRINT IMERI - LEJLA
Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashki
Elvana Gjata ft Flori - Kuq e zi je
Lori x Xhela - Potpuri 2023
BARDHI - KALLI
Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia
Gold AG - E du Tetoven
Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kuka
Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na ba
Capital T - Hera e fundit
FLAMUR x ILIR - A TMUNGOJ
DON XHONI - KATILE
Ylber Osmani - Hala po tdu
DON XHONI x ERA ISTREFI - HALA
2TON - MLUJTE
Kriste Lleshaj dhe Mirak Ukaj - Per
Shkurte Fejza - Mora Fjale
Durim Malaj - UCK
BARDHI x DJ Gimi-O - RAKIA
Motrat Duhani x Besim Bunjaku - Tok
Lannex - Kurr su nala
Zyber Avdiu - Fajtore (Gezuar 2023)
Xhavit Sadiku - Elbasan i bukur (Ge
Meda - Jeta per ne
Shaliani - Ushtar Lirie
YLL LIMANI x LEDRI VULA - TONAT
Sinan Hoxha x Soni Malaj - Kolazh 2
BUTRINT IMERI x TAYNA x MOZZIK - PA
Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gez
Resmije Krasniqi - Po perzihet Priz
KIDA x BUTRINT IMERI - AM PM
Xhensila x Kidda - Me do
Labi x Mentor Kurtishi - Kjo dashni
Alban Skenderaj ft Miriam Cani - Du
Ezo Menic - Ti a ki zemer Gezuar 20
Alberije Hadergjonaj x Gezim Nika -
Capital T X Anxhela Peristeri X Man
Butrint Rashiti - E kam dasht
Elvira Fjerza x Anjeza Ndoj - Moj e
Teuta Selimi x Altin Sulku - MERRE
Mevli x Albulena Ukaj - Cike
Motrat Mustafa - Erdha nga Diaspor
YLL LIMANI - MALET
Mevli ft Flora Gashi - Pse ta fala
Elvana Gjata ft. Flori - Kuq e zi j
Gazmend Kelmendi - Shqipe ama pak d
Labinot Tahiri - Zemra e re Gezua
Grupi Labia - Potpuri (Gezuar 2023)
GRAMOZ x ADELINA - POTPURI Gezuar 2

Mp3 Shqip - Të Rejat

Ledri Vula - Robot
Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (
Lori x Xhela - Potpuri 2023
Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashki
Ylber Osmani - Hala po tdu
Xhavit Sadiku - Elbasan i bukur (Ge
Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kuka
Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia
Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na ba
Gold AG - E du Tetoven
Motrat Duhani x Besim Bunjaku - Tok
Zyber Avdiu - Fajtore (Gezuar 2023)
BARDHI - KALLI
Capital T - Hera e fundit
Lannex - Kurr su nala
Vellezerit Rexhmati - Ma gezofte li
Durim Malaj - UCK
Resmije Krasniqi - Po perzihet Priz
Zyber Avdiu x Bekim Dehari - Potpur
Shaliani - Ushtar Lirie
Alberije Hadergjonaj x Gezim Nika -
Leta - Nusja e mire e vjerra zoj Ge
Mahmuti x Blerona x Shaqa x Elizabe
Vllezerit Mziu - Sa tjam gjall Gezu
Labinot Tahiri - Zemra e re Gezua
Lori x Endrit Ademi - Potpuri (Gezu
Landi x Kumrije Biba -Potpuri Gezua
Cani Shabani - Te Vendi Vjeter
Time x Kujtim Aliu - O xhanem
Gena x Klement - Zemren ma ke marr
Defatoret Kosovare - Kanagjegji Gez
Ymer Bajrami x Bujari vogel - Kalaj
Mehdi Dulaku x Vasfije Krasniqi - O
Gazmend Kelmendi - Shqipe ama pak d
Endrita Aliu x Osman Imeraj - Kon e
Aida x Argjenda Doci - Princesha (G
Labinot Rexha - Bubullime ke shkemb
Teuta Selimi x Altin Sulku - MERRE
Butrint Rashiti - E kam dasht
Sefe Duraj - Andrrat ne gurbet
Lori X Krenar Krasniqi - Meraklia
Gili x Sinan Vllasaliu x Teuta Seli
Ymer Bajrami x Shqipe Abazi - Pse s
Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gez
Beslira x Drilon - Dikur shok e sho
Arjana Gashi - Fik me rrema - Polif
Grupi Labia - Potpuri (Gezuar 2023)
Merita Latifi x Alban Mehmeti - Pot
URIM PULIQI x DAFINA SADIKU - NUSJA
Ezo Menic - Ti a ki zemer Gezuar 20
Motrat Mustafa - Erdha nga Diaspor