Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Shqiprim Sylejmani - Vallja e rugoves
Bardhi ft Misir Plaku -Vetmia
8 Explode ft Youccaps - Bonu Gati
Behare Shala - Te dhasht zoti djal ne voter
TiKi feat ETNA - Deri ncak
Besjana Dhe Valon Krenzi - Hajde ne dasem lujm e K
Vajzat e Shkupit - Ani kaj Lulije
Bujar Emerllahu - Hajde nuse t prift e mara
Valle Dasmash
Cyanide Ft Vesa Smolica - Deri Kur
Valon Bytyqi - Ka thene baba per me kalle
Daut Burrniku - Sikur flutur
Vellezerit Susuri - E madhe eshte bota
Edi Dhe Rifadije Grajqevci - A Me Fal 2o
Enver Kuki - Tropical
Serbia - Zeljko Joksimovic - Nije ljubav stvar
Fatbardha Mustafa - A mendon per mua
Fidaim Gashi - Flutur per hava
Flora Gashi - Pasunija shkon e vjen
Genc Ho-Jah - My Love
Gold AG - Djali yt
Presioni - Sot per sot feat Cyanide, Barooti and B
Mentor Haxhiu & Nuredin Gashi & Musa haxhiu - Jeti
Rovena Stefa - Zemer Zemer
Sabri Fejzullahu - Ti ti embel flet
Sami Pacolli - Dy lot me jan tha
Shkodran Shala - Ti je dinamit
Shqipe Abazi - Kthehu po te pres
Shyhrete Osmanollaj - Lujma gishtin
Bashkim Spahiu - Me Ka Nzan Belaja
Teuta Bugujevci - Mos Trazo Plagen e Vjeter 2o
Bella Diamanti - Nese Shihmi Prap
NRG Band - Rina (Top Hits Of )
Bilbilat e prizerenit - Bukurit e Elbasanit 2o
Valbona Spahiu - O more djal i ri e Oj dora me kan
Burim aliu - Femer pa zemer
Valle Dasmash - Donjeta 6
Dafina Zeqiri ft Getoar Selimi - D & G
Vedat Ademi - Nje jete me ty
Driton Ft Jeton Berisha - Ajo don Boss
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Qefe qefe
Elidon Celaj - Rrjedh ne kenge e ligjerime
Albania - Rona Nishliu - Suus
Fadil Fetahu - Do ti kallim fitilat e llames 2o
Faton Rugova - Hajde shkojna
Fikret Dauti - Nese Pendohesh
Gazmend Hyseni - Sa Here
Gjyste Vulaj - Potpuri
Papushi - O baby
2po2 Feat Unikkatil - Fitore e Sinqert (Rap HIP-HO

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...