Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Motrat Mustafa - Keng Gurbeti
Adnan Daci - Oj Lulie Pllumbi i Bardhe
Naser Bytyqi - Djal si un ma me gjet smun
Aferdita Elshani - Nafaka jote
Noga ft Andin Randobrava - I Vetmuar
Amarda - Ne nje bote tjeter
Ardian Limanmera - Vijne tajaret
Avdyl Mziu - Hajde Djali i Ri 2o
Bajram Asllani - Byrek Byrek 2o
Viola - Leshoje lidhjen
Vjosa Emini - Sa e ka Ora Dakikun
Xhela Ferizaj Band - Aman aman Gjermani
Xili - Tungjat jeta o shqiptar
Zena Aliu - Fjala e fundit
Hysi - U Largova 2o
Iliret - Oj Kosove
Kaltrina Selimi - Xhelozija
Valon Bytyqi - Qohu more Rexho
Arsim Alushi - Maturant
Beli, Lumja, Klodi - Nuk me duhet parja
Kol Oroshi - Te Thash Se Te Dua 2o
Valle Per qejfi
Labinot Beqiri - Dafina moj
Florian Beqiri - E dua muziken
Leta - Nata e fundit
Noga ft Andin Randobrava - I humbur
Shkurte Fejza - Hajde hajde buzqershi
Hysni Klinaku - Te dashuroj
Mahmuti & Shaqiri & shqipja - Ah Moj Zemer 2o
Gezim Kaso - Kuq e zi per cameri
Meda - Tallava Live
Leonard Alija - Se mua sme gjen
Mima - Unaza jem
Adelina Berisha - Asgje nuk u tha
Nadi - Folem oj Zemer Folem
Aferdita Demaku - Dashnor Pa Dashuri
Nexhbedin Gaxheri - Dy krena si shqiponja
Alban Mehmeti - Te lumet na
Anjeza Branka - Je in
Astrit feat Eki (Klani Shqiptar) - Ndonjehere
B-Master - Me Fal
Vezire Gashi - E lumja vjehrrja
Vjollca Selimi - Quni i vogel don Llokum 2o
Behare Shala - Te dhasht zoti djal ne voter
TiKi feat ETNA - Deri ncak
Besjana Dhe Valon Krenzi - Hajde ne dasem lujm e K
Vajzat e Shkupit - Ani kaj Lulije
Bujar Emerllahu - Hajde nuse t prift e mara
Valle Dasmash
Cyanide Ft Vesa Smolica - Deri Kur

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...