Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Ramiz Llapi - Ne Pragun e Deres Sate
Remzie Nexhat Osmani - Dil Moj Cuc e Bukur
Rruk1 dhe Wiiskii - Ti E Din
Saggi - I Njejti
Sef Duraj - Dasma me miq
Shkurte Gashi - Pse nuk me ze gjumi
Shqiprim Sylejmani - Zemra ime zemra jote
Bardhi Plaku - Vetem ty te mendoj
7 Explode ft Hard MC - Ruju Po Gabon
Behare Shala - Sikur vra
TiKi Feat Maksi - Si Dikur
Besiana Veselaj - Zemer
VaLon Gelanca - Murat Prizreni Tallava Zjarr
Bruna ft Marseli dhe Dafi - I love you baby
Valle Dasmash
Cyanide - Njeri MC
Valon Bytyqi - Kalle kalle malin
Daut Burrniku - Qosh e mqosh sokakut
Vellezerit Susuri - Dil ne penxhere
Edi Dhe Rifadije Grajqevci - Jo Moj Zemer 2o
Enizz ftArdit Bici - Dy Zemra (Prod By Lyric Mast
Russia - Buranovskiye Babushki - Party for everyb
Fanushe Ahmetaj - E mira e Dugagjinit
Toni Mehmetaj - Endrra e pare
Flora Gashi - Sy jeshili
Gena - Qdo njeri e ka nje te fsheht
Gold AG - Xhamadani
1Presioni feat UniKKatiL - Kategori e rond
Mentor Haxhiu & Nuredin Gashi & Musa haxhiu - Femi
Rovena Stefa - Djepi
Sabri Fejzullahu - Pa faj
Sami Pacolli - Dikur kam pas lumturi
Shefqet Rugova - Xhelozija
Shqipe Abazi - Kam dy vajza
Shyhrete Osmanollaj - Kendojn bylbylat
Bashkim Spahiu - Te Fala Nga Mergimi
Teuta Bugujevci - Shkoj Dita 2o
Bekim Vishaj - Lavdi deshmoreve
NRG Band - Ashtu Sikur dje (Top Hits Of )
Bilbilat e prizerenit - Kandil Garipi 2o
Valbona Spahiu - Nuk i kam dy zemra
Burim Aliu - Xixa xixa
Valle Dasmash - Donjeta 5
Dafina Zeqiri - Ti mendon
Vaxi & Nexhat Jaha - Me rendsi me kan shqiptare
Dritero Shaqiri - Dite e mir shihet ne Mengjes
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Po te kam
Eli Malaj Ft Agim Gerguri - Zemra nuk pret
Eugena Aliu - Nje here dashurojm
Fadil Fetahu - Lulia ne der 2o

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...