Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Burim Aliu - Bini Defa
Valle Dasmash - Donjeta 1
Dafina Zeqiri - Ti Pom Pelqen (feat Ledri Vula)
Valton Krasniqi - Gjelozia ime e vogel
Dr Flori ft Mondi Tani e Astriti - Bota nuk eshte
Vellezrit Gashi - Vallae folklorike
Ekrem Rama - Goja Jote Qet Sheqer 2o
Etnon feat Nrg Band - Your man
Fadil Fetahu - Emine Emine
Fatmir Krasniqi - Ama doren (Live )
Fidan Prelezi - Po m dhimbet koha
Agron Ahmeti - Jalla Shofer
Ganimete Abazi - Po te vjen Inati
DudA feat The Mike - Pajtimi gjaqeve
Gjira Ft Ardi - Boom qik e Qak
Gena - i mjeri fukara
Greta Zani - Potpuri Pogonishte
Noga ft Mc Kresha and Singullar - Bmw plako
Himni i 0 Vjetorit - Ne nje flamur te pandare
Edi dhe Fatos Furra - Sillet moti per se mbari
Burak Grupi Fama - Ty askush smundet me te bind
2Kings - Kusulkuqja u rrit
Adnan Daci - Po lun Shkupi me Prishtinen
Afrim Muqiqi - Kamer Loshi
ORIENTAL DARABUKA dhe DJ FISOO - Orient Feel
Anduena Tahiri - Po bejm lum mashallah
Ramiz Llapi - Lulia Ime
Arta Balaj - Talk to me now
Remzie Nexhat Osmani - Rrotull Rrotull Kjo Dynja
Avdyl Mziu - Xhane Xhane 2o
Rrahmani dhe Hamza - Ne krah te shqipes
Saggi - Dimni Jem
Sedat Rama - Kam Nje Hall
Shkurte Gashi - Oj dora me kan
Shqipri & Lori - Leze leze
Bardhi Plaku ft Renato, Oli & DYC - Te dua ty
5 Explode - Pa Gjum
Behare Shala - Qika e diaspores
Teuta Selimi - Ti ne zemren time
Besiana Veselaj - Potpuri
Urim Limani - Je ma e bukura ne kete bot
Bora Fera - Nuk Jam Vetem
Valle Dasmash
Cyanide - Ki Fitu
Valon Bytyqi - Nora
Daut Burrniku - Neve nuk na dhimet malli
Vellezerit Qetaj - Valdet kuqi
Edi Dhe Rifadije Grajqevci - Sa Me Ke Prit 2o
Enis Bytyqi - Sundon Amori
Romania - Mandinga - Zaleilah

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...