Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Lyric Master - Ajo Osht Vetem
Vedat Ademin - Emrin Tim (Radio Edit)
Nebih Tahiri (Bushi) - Vetem ti mu me sheron
MCTanni - Kom Ndryshu
Kumrije Biba - Paska vesh lulja fustan
Meda - Dua te puth me Publik
Vajzat e Shkupit & Vajzat e Kosoves - I ka lulia s
Mihrije Lestrani - A thu ka pranver per mu
4 US - Dul Lulia Te Bunari
Murat Gjoniku - Autostrada
Adnan Kamberi - Kujton baba i Lules e kqyrni shoqe
Naxhie Bytyqi - Limon Morina
Agim Haliti - Qka i ke Ba Zemres Sime 2o
Nora Istrefi - Ski me ik
Nexhat Osmani - Moj Kosove nuri i lavdise
Artan Kola - Veq ti ke zemer
Azem Haziri XEMI - Shkoj Vera
Visar Osmani - Sikur flutur
Xeli - Ishte nat e fundit
Xhemil Saliu - Dy zemra
Yll Limani - Lart mbi yje
Halil Bilalli - Sot e 0 vjet
Adem Ramadani - Allahut rob sun ju bana
Ingrid Gjoni - Harronim te dy
Keli - Malli me ka mar
Adnan Kamberi - Ku e begenise e kur e pash at vajz
Dj Canny - Permbledhje Per Maturanta []
Aziz Murati - Para Valles
Gold AG ft Shemi - Xhamadani vija vija
Shqipja, Vjollca, Lendita - Potpuri
Labinot Tahiri - Potpuri - Unaz - A lelelele Mavi
Daim dhe Buqe Lala - Maximum
Linda Shabani - Ti je mesuar
Hamdi dhe Elmi Dakaj - Dil o Muj Krasniqi
Sabri Fejzullahu - Lutem Per Ty
Ardian Limanmera - Live
Masar Hoti - Kur t pam nuse si hyri
Berat Shala - Mergim
Mentor Kurtishi - Me def e me qef
Selvije dhe Blerim Osmani - Vllau jon i embel
Motrat Mustafa - Asnje Nuse Si e Jona
Adil Ramadani - Ti je ajo
Naim Hoti - Si Milioner
Aferdita Elshani - Rrotull Rrotull
Nitti Bronx ft Maksi & TiKi - Ata jan veq fjal
Ali dhe Luan Zogiani - Drenica Ime
Ardian Bujupi - Starlight
Avdyl Mziu - E Mir nusja jone Mir 2o
Baboo Darabuka,DJ Benity ft Big D - Hot Girl
Vezire Gashi - Po Vjen Nusja Mashalla 2o

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...