Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Bilbilat e prizerenit - Rrem Tirona 2o
Valbona Kryeziu Behluli - Ty met Lane tjetrin me
Burim Aliu - Me fale se isha i ri
Valle Dasmash - Donjeta
Dafina Zeqiri - Dua Qe Ta Di
Valton Krasniqi - Ndjej mall per ty
Dr Flori Ft Ronnie Skenderaj - Ca na Ke (Remix )
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ka ra muzg
Ekrem Rama - Anisa e Vogel 2o
Etnon feat Vig Poppa - Per veti
Fadil Fetahu - Gjejlane 2o
Fatmir Krasniqi - Potpuri
Fikret Bislimi - Kur Te Humba Ty 2o
Gazmend Hyda - Hamzara
Gjyste Vulaj - Gjaku ne vena
Greta Zani - Qke moj fiti Magdalena
04 Alban Mehmeti - Te lumet na 2012
Astrit Bejta - Hajde me shuplak 2012
12 Azem Haziri XEMI - Te kam martuar 2012
02 Bashkim Spahiu - E Nise Jeten Me diken Tjeter 2012
Big Boss Ft. Big Basta - Original 2012
5 Burak FAMA-Doli goca n pengjere
04. Dani - Selina 2012
Osman Imeraj - Hajde
07 Edona Llaloshi - Romanca 2012
Ramiz Llapi - Pullumbesha Ime
Gili - I Bukur i Pabese 2012
Remzije Strumcaku - Ah more taj biri nenes
06 Xeni - Keng dasmash
Rudina Delia - Hey
12 Ilir Shaqiri - Kenge bashkimi 2012
Saggi - Llegenda n rep ( Epoka e Renesances )
10 Kaltrina Selimi - Kush esht fajtori
Sef Duraj - Je perfekte
Kobra a.k.a Helmusi - Qka Ndodh 2012
Shkurte Gashi - Zemra po me qan
06 Lendrit Krasniqi - Takila Vava 2o12
Shqiprim Sylejmani - Rrum bum bum po ban tupani
Bardhi ft Misir Plaku -Vetmia
9 Explode - Thojn
Behare Shala - Te dhasht zoti djal ne voter
TiKi feat Maksi - Qika don sponzor
Besjana Dhe Valon Krenzi - Hajde ne dasem lujm e K
Vajzat e Shkupit - Bilbili ne kasht
Bujar Emerllahu - Hajde nuse t prift e mara
Valle Dasmash
Cyanide Ft Vesa Smolica - Deri Kur
Valon Bytyqi - Moss harro lulije ku je tu shku
Daut Burrniku - Sikur flutur
Vellezerit Susuri - Edhe ku po kendojm

<<   <   10 ... 13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 ... 30  40  50   >  >>

Mp3 Shqip - Hitet e fundit

Ledri Vula - Robot
Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (
BUTRINT IMERI - LEJLA
Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashki
Elvana Gjata ft Flori - Kuq e zi je
Lori x Xhela - Potpuri 2023
BARDHI - KALLI
Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia
Gold AG - E du Tetoven
Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kuka
Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na ba
Capital T - Hera e fundit
FLAMUR x ILIR - A TMUNGOJ
DON XHONI - KATILE
Ylber Osmani - Hala po tdu
DON XHONI x ERA ISTREFI - HALA
2TON - MLUJTE
Kriste Lleshaj dhe Mirak Ukaj - Per
Shkurte Fejza - Mora Fjale
Durim Malaj - UCK
BARDHI x DJ Gimi-O - RAKIA
Motrat Duhani x Besim Bunjaku - Tok
Lannex - Kurr su nala
Zyber Avdiu - Fajtore (Gezuar 2023)
Xhavit Sadiku - Elbasan i bukur (Ge
Meda - Jeta per ne
Shaliani - Ushtar Lirie
YLL LIMANI x LEDRI VULA - TONAT
Sinan Hoxha x Soni Malaj - Kolazh 2
BUTRINT IMERI x TAYNA x MOZZIK - PA
Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gez
Resmije Krasniqi - Po perzihet Priz
Labi x Mentor Kurtishi - Kjo dashni
Xhensila x Kidda - Me do
Alban Skenderaj ft Miriam Cani - Du
KIDA x BUTRINT IMERI - AM PM
Alberije Hadergjonaj x Gezim Nika -
Ezo Menic - Ti a ki zemer Gezuar 20
Capital T X Anxhela Peristeri X Man
Butrint Rashiti - E kam dasht
Elvira Fjerza x Anjeza Ndoj - Moj e
Teuta Selimi x Altin Sulku - MERRE
Mevli x Albulena Ukaj - Cike
Motrat Mustafa - Erdha nga Diaspor
YLL LIMANI - MALET
Mevli ft Flora Gashi - Pse ta fala
Elvana Gjata ft. Flori - Kuq e zi j
Gazmend Kelmendi - Shqipe ama pak d
Grupi Labia - Potpuri (Gezuar 2023)
Labinot Tahiri - Zemra e re Gezua
Vellezerit Rexhmati - Ma gezofte li

Mp3 Shqip - Të Rejat

Ledri Vula - Robot
Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (
Lori x Xhela - Potpuri 2023
Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashki
Ylber Osmani - Hala po tdu
Xhavit Sadiku - Elbasan i bukur (Ge
Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kuka
Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia
Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na ba
Gold AG - E du Tetoven
Motrat Duhani x Besim Bunjaku - Tok
Zyber Avdiu - Fajtore (Gezuar 2023)
BARDHI - KALLI
Capital T - Hera e fundit
Lannex - Kurr su nala
Vellezerit Rexhmati - Ma gezofte li
Durim Malaj - UCK
Resmije Krasniqi - Po perzihet Priz
Zyber Avdiu x Bekim Dehari - Potpur
Shaliani - Ushtar Lirie
Alberije Hadergjonaj x Gezim Nika -
Leta - Nusja e mire e vjerra zoj Ge
Mahmuti x Blerona x Shaqa x Elizabe
Vllezerit Mziu - Sa tjam gjall Gezu
Labinot Tahiri - Zemra e re Gezua
Lori x Endrit Ademi - Potpuri (Gezu
Landi x Kumrije Biba -Potpuri Gezua
Cani Shabani - Te Vendi Vjeter
Time x Kujtim Aliu - O xhanem
Gena x Klement - Zemren ma ke marr
Defatoret Kosovare - Kanagjegji Gez
Ymer Bajrami x Bujari vogel - Kalaj
Mehdi Dulaku x Vasfije Krasniqi - O
Gazmend Kelmendi - Shqipe ama pak d
Endrita Aliu x Osman Imeraj - Kon e
Aida x Argjenda Doci - Princesha (G
Labinot Rexha - Bubullime ke shkemb
Teuta Selimi x Altin Sulku - MERRE
Butrint Rashiti - E kam dasht
Sefe Duraj - Andrrat ne gurbet
Lori X Krenar Krasniqi - Meraklia
Gili x Sinan Vllasaliu x Teuta Seli
Ymer Bajrami x Shqipe Abazi - Pse s
Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gez
Beslira x Drilon - Dikur shok e sho
Arjana Gashi - Fik me rrema - Polif
Grupi Labia - Potpuri (Gezuar 2023)
Merita Latifi x Alban Mehmeti - Pot
URIM PULIQI x DAFINA SADIKU - NUSJA
Ezo Menic - Ti a ki zemer Gezuar 20
Motrat Mustafa - Erdha nga Diaspor