Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Burak Grupi Fama - Doli goca ne penxhere
Mera Zymeri - Fatin ne dor e ke
Xhanja - Dy her une ta fala dy her une u ndala
Motrat Mustafa - Ta Dhash Zemren
Adnan Daci - Nje Her Zemra Falet
Naimi ft Lori - Turtullesha
Aferdita Elshani - Dita e par e dashuris
Noga Ft Andin Randobrava - Vetem ti
Alia e Fatmiri me Luanin - O Gurbet
Ardian Limanmera - O sa gezim sa sevda
Avdyl Mziu - Jena Vllezer Kallabllak 2o
Bajram Asllani - Aman Nerxhivane 2o
Viki Lulgjuraj - Bjeri Ciftelis
Vjosa Emini - Kur Dola Te kroni
Xhela - Pellumbesha
Xili - Sot eshte dit e ejte
Zena Aliu - Dashuri pa fat
Hysi - Lojen e Madhe 2o
Ilir Shaqiri - Trendafila e Turkeshes
Kaltrina Selimi - Problem shum serioz
Valon Bytyqi - Kalle kalle malin
Xhela - Maturant
Balistat - Veti Shqipet
Kol Oroshi - S di Met RRejt 2o
Valle Dasmore
Labi - Xixa xixa
Blero ft Niki - Loving You
Leta - Bini ju dahire
Noga ft Andin Randobrava - I Padukshem
Ismet Bexheti dhe Lendita Selimi - Moj moter
Fatime Hasani - Tkam Pritur
Mahmuti & Shaqiri & shqipja - Dema Kadris 2o
Fatbardha Mustafa - Shoket e shoqet
Meda - Live
Valentina Berisha - Sonte luhet vallja
Mima - Qokollada
AGA Sound Ft Avdush Krosa - La Ilahe Ilallah
Nadi - Hajde mos ta kqyrim daten
Aferdita Demaku - Cila Ta La Parfumin
Nexhat Osmani - Sdua tjeter
Alban Mehmeti - Sa te du
Anila Lilaj - Te dua ty
Astrit Mulaj - Bac u kry
Aziz Murati ft Elona Leka - Me Rrahin 7 zemra
Valbona Xhezo - Te kam pas si hajmali
Vjollca Selimi - Ne Kapixhik dola met Pa 2o
Xhafa - Te dua te dua
Xheza - Cifti i Persosur
Yllnor Kurti - Te dua me shume
Hekuran Krasniqi - Live

<<   <   10  20 ... 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30 ... 30  40  50   >  >>

Loading...
Loading...