Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Mensur Kadriu - Te Thana
Linda Halimi - Dont Ever Leave Me
Flakarta Qorri - Flamuri Kombetar
Lumnije Krasniqi - Trojet e shqiptaris
LammG ft Astro - Jeta um Mallkoj (Pjesa 3)
Mandi Nishtulla - Jasha Adelajda
Alban Mustafa - E sa zemra e sa emra
Mensur Kadriu - Pse po me shtin bela
Osman Imeraj - Mos mendo
Mirsad Sadiku - Njezet vjet
Adelina Tahiri ft Fiton Jusa - Trilioner
Nadi - E fike kalle Dado
Aferdita Elshani - Live
Nikoll Niprelaj - Nusja Jon
Albina & Bek Nikqi - Qef Per Zemer 2o
04 Mahmut Ferati - Kam ba be 2012
Arbnor Berisha - Dashuri moj Dashuri
01 Mentor Kurtishi - Like 2012
Aurela Gace - Tunde
01. Ondrrat Mesin Ondrra
BB POQI - Me qello
05 Ylli Demaj - Kjo Lulija 2012
Vezire Gashi - Nje dashnor si e kam pas
Vjollca Selimi - Ne kapixhik dola me te pa
Xhavit Nimani - Thrret Prizreni mori Shkoder
Xheza & Rema & Elizabeta & Zefi - Mori qik vetell
Zanfina Ismaili - Lujma lujma Doren
Aziz Murati - Hajde Hajde 2012
Halili dhe Naimi - Luften Ne Llap Kush e Nisi 2012
Lulzim Rashiti - Maturantet 2012
Hekuran Krasniqi ft Geni ft Alban - Djali i deshmo
Rifat Berisha - E Gjith shkoda ne kam u que 2012
Mevludi dhe Ilahi ne gjuhen shqipe
Marie Lajqi, Viki Lulgjuraj, Amanda Ujkaj - Ani mori nuse 2013
Kaltrina Molliqaj - Askush nuk eshte si ti
Aferdita Elshani - Live 05
Fadil Keca - Msyshi
Xhavit Nimanaj - Therret Prizreni mori Shkoder
Bujar Qamili - Xhamadani vija vija 2012
Emine Toska - Ni Nat Pa Gjume
Kieda Budini - Sa u deshem
Kumrije Biba - Mashallah se bani dushmani 2012
Bajram Jakaj - Potpuri
Kosovare Xhoni - Per nje moment
2Faces - Ka po shkon
Hala Osmanollaj - Ti ment e leta
Lendrit Krasniqi - Jam Deh Me Raki 2o
Halili dhe Naimi - Pse
Samanta Karavella - Larg (Radio Edit)
Amarda Arkaxhiu - Ne nje bote tjeter

<<   <   10  20 ... 23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 ... 40  50  60   >  >>

Mp3 Shqip - Hitet e fundit

Ledri Vula - Robot
Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (
BUTRINT IMERI - LEJLA
Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashki
Elvana Gjata ft Flori - Kuq e zi je
Lori x Xhela - Potpuri 2023
BARDHI - KALLI
Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia
Gold AG - E du Tetoven
Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kuka
Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na ba
Capital T - Hera e fundit
FLAMUR x ILIR - A TMUNGOJ
DON XHONI - KATILE
Ylber Osmani - Hala po tdu
DON XHONI x ERA ISTREFI - HALA
2TON - MLUJTE
Kriste Lleshaj dhe Mirak Ukaj - Per
Shkurte Fejza - Mora Fjale
Durim Malaj - UCK
BARDHI x DJ Gimi-O - RAKIA
Motrat Duhani x Besim Bunjaku - Tok
Lannex - Kurr su nala
Zyber Avdiu - Fajtore (Gezuar 2023)
Xhavit Sadiku - Elbasan i bukur (Ge
Meda - Jeta per ne
Shaliani - Ushtar Lirie
YLL LIMANI x LEDRI VULA - TONAT
Sinan Hoxha x Soni Malaj - Kolazh 2
BUTRINT IMERI x TAYNA x MOZZIK - PA
Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gez
Resmije Krasniqi - Po perzihet Priz
Xhensila x Kidda - Me do
KIDA x BUTRINT IMERI - AM PM
Labi x Mentor Kurtishi - Kjo dashni
Alban Skenderaj ft Miriam Cani - Du
Alberije Hadergjonaj x Gezim Nika -
Ezo Menic - Ti a ki zemer Gezuar 20
Capital T X Anxhela Peristeri X Man
Butrint Rashiti - E kam dasht
Elvira Fjerza x Anjeza Ndoj - Moj e
Teuta Selimi x Altin Sulku - MERRE
Mevli x Albulena Ukaj - Cike
Motrat Mustafa - Erdha nga Diaspor
YLL LIMANI - MALET
Mevli ft Flora Gashi - Pse ta fala
Elvana Gjata ft. Flori - Kuq e zi j
Gazmend Kelmendi - Shqipe ama pak d
Labinot Tahiri - Zemra e re Gezua
Grupi Labia - Potpuri (Gezuar 2023)
GRAMOZ x ADELINA - POTPURI Gezuar 2

Mp3 Shqip - Të Rejat

Ledri Vula - Robot
Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (
Lori x Xhela - Potpuri 2023
Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashki
Ylber Osmani - Hala po tdu
Xhavit Sadiku - Elbasan i bukur (Ge
Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kuka
Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia
Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na ba
Gold AG - E du Tetoven
Motrat Duhani x Besim Bunjaku - Tok
Zyber Avdiu - Fajtore (Gezuar 2023)
BARDHI - KALLI
Capital T - Hera e fundit
Lannex - Kurr su nala
Vellezerit Rexhmati - Ma gezofte li
Durim Malaj - UCK
Resmije Krasniqi - Po perzihet Priz
Zyber Avdiu x Bekim Dehari - Potpur
Shaliani - Ushtar Lirie
Alberije Hadergjonaj x Gezim Nika -
Leta - Nusja e mire e vjerra zoj Ge
Mahmuti x Blerona x Shaqa x Elizabe
Vllezerit Mziu - Sa tjam gjall Gezu
Labinot Tahiri - Zemra e re Gezua
Lori x Endrit Ademi - Potpuri (Gezu
Landi x Kumrije Biba -Potpuri Gezua
Cani Shabani - Te Vendi Vjeter
Time x Kujtim Aliu - O xhanem
Gena x Klement - Zemren ma ke marr
Defatoret Kosovare - Kanagjegji Gez
Ymer Bajrami x Bujari vogel - Kalaj
Mehdi Dulaku x Vasfije Krasniqi - O
Gazmend Kelmendi - Shqipe ama pak d
Endrita Aliu x Osman Imeraj - Kon e
Aida x Argjenda Doci - Princesha (G
Labinot Rexha - Bubullime ke shkemb
Teuta Selimi x Altin Sulku - MERRE
Butrint Rashiti - E kam dasht
Sefe Duraj - Andrrat ne gurbet
Lori X Krenar Krasniqi - Meraklia
Gili x Sinan Vllasaliu x Teuta Seli
Ymer Bajrami x Shqipe Abazi - Pse s
Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gez
Beslira x Drilon - Dikur shok e sho
Arjana Gashi - Fik me rrema - Polif
Grupi Labia - Potpuri (Gezuar 2023)
Merita Latifi x Alban Mehmeti - Pot
URIM PULIQI x DAFINA SADIKU - NUSJA
Ezo Menic - Ti a ki zemer Gezuar 20
Motrat Mustafa - Erdha nga Diaspor