Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Visar Osmani - Dikur kam pas lumturi
Vllezrit Gashi - Qka kan pleqt qe ankohen
Xhela Ferizaj Band - Ndarja Jon
Ylber Aliu dhe Avni Mehmeti - Un me ty jetoj
Vellezrit Mziu - Do ti kalli fitilat e llames
Ibrahim Adili - Ike dhe shkove
Iliret ft Lyrical Son - Moj Kosove Ty Te Kam Hajm
Keli - Tufa Tufa
Estrada shqiptare - Kuq e zi
Aferdita Demaku - Si nje maturante
Mahmut Ferati - Kujtoje
Nezir Gjocaj - Loje doren
Astrit Bejta dhe Kreshniket - Goc e vogel
Labinot Tahiri - Pa Ty Asgje sjam
Mensur Kadriu - Te Thana
Linda Halimi - Dont Ever Leave Me
Flakarta Qorri - Flamuri Kombetar
Lumnije Krasniqi - Trojet e shqiptaris
LammG ft Astro - Jeta um Mallkoj (Pjesa 3)
Mandi Nishtulla - Jasha Adelajda
Alban Mustafa - E sa zemra e sa emra
Mensur Kadriu - Pse po me shtin bela
Osman Imeraj - Mos mendo
Mirsad Sadiku - Njezet vjet
Adelina Tahiri ft Fiton Jusa - Trilioner
Nadi - E fike kalle Dado
Aferdita Elshani - Live
Nikoll Niprelaj - Nusja Jon
Albina & Bek Nikqi - Qef Per Zemer 2o
Arbnor Berisha - Dashuri moj Dashuri
Aurela Gace - Tunde
BB POQI - Me qello
Vezire Gashi - Nje dashnor si e kam pas
Vjollca Selimi - Ne kapixhik dola me te pa
Xhavit Nimani - Thrret Prizreni mori Shkoder
Xheza & Rema & Elizabeta & Zefi - Mori qik vetell
Zanfina Ismaili - Lujma lujma Doren
Hekuran Krasniqi ft Geni ft Alban - Djali i deshmo
Mevludi dhe Ilahi ne gjuhen shqipe
Kaltrina Molliqaj - Askush nuk eshte si ti
Fadil Keca - Msyshi
Xhavit Nimanaj - Therret Prizreni mori Shkoder
Emine Toska - Ni Nat Pa Gjume
Kieda Budini - Sa u deshem
Bajram Jakaj - Potpuri
Kosovare Xhoni - Per nje moment
Hala Osmanollaj - Ti ment e leta
Lendrit Krasniqi - Jam Deh Me Raki 2o
Halili dhe Naimi - Pse
Samanta Karavella - Larg (Radio Edit)

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...