Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Nexhat Osmani - Moj Kosove nuri i lavdise
Artan Kola - Veq ti ke zemer
Azem Haziri XEMI - Shkoj Vera
Visar Osmani - Sikur flutur
Xeli - Ishte nat e fundit
Xhemil Saliu - Dy zemra
Yll Limani - Lart mbi yje
Halil Bilalli - Sot e 0 vjet
Adem Ramadani - Allahut rob sun ju bana
Ingrid Gjoni - Harronim te dy
Keli - Malli me ka mar
Adnan Kamberi - Ku e begenise e kur e pash at vajz
Dj Canny - Permbledhje Per Maturanta []
Aziz Murati - Para Valles
Gold AG ft Shemi - Xhamadani vija vija
Shqipja, Vjollca, Lendita - Potpuri
Labinot Tahiri - Potpuri - Unaz - A lelelele Mavi
Daim dhe Buqe Lala - Maximum
Linda Shabani - Ti je mesuar
Hamdi dhe Elmi Dakaj - Dil o Muj Krasniqi
Sabri Fejzullahu - Lutem Per Ty
Ardian Limanmera - Live
Masar Hoti - Kur t pam nuse si hyri
Berat Shala - Mergim
Mentor Kurtishi - Me def e me qef
Selvije dhe Blerim Osmani - Vllau jon i embel
Motrat Mustafa - Asnje Nuse Si e Jona
Adil Ramadani - Ti je ajo
Naim Hoti - Si Milioner
Aferdita Elshani - Rrotull Rrotull
Nitti Bronx ft Maksi & TiKi - Ata jan veq fjal
Ali dhe Luan Zogiani - Drenica Ime
Ardian Bujupi - Starlight
Avdyl Mziu - E Mir nusja jone Mir 2o
Baboo Darabuka,DJ Benity ft Big D - Hot Girl
Vezire Gashi - Po Vjen Nusja Mashalla 2o
Vjosa Emini - Hopa Hopa
Xheki - Ne Kosov Si Ne Arabi
Xili - Buz te thara
Zef Beka - Nusja ne krue
Ramadan Abazi - Kur te pash me nje tjeter
Ilir Shaqiri - Komandant Plaku
Kaltrina Selimi - Hajt
Valon Bytyqi - Sonte dua me u pi
Rifat Draga - Me i kendue trimave
Shyrete Behluli - Lum Ajo Motra Qe Te Ka
Kobra aka Helmusi - Qka Ndodh
Linda Shabani - Ti Mendon
Tuna & 2Po2 & Dafina Zeqiri - Vibe
Shqipe Krivanjeva - Nuk kam koh

<<   <   20  30  40 ... 43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57 ... 60  70  80   >  >>

Loading...
Loading...