Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Xhela Ferizaj Band - Qka Mke Ba Zemer Ti
YLLI - Qetsia Qetson
Enis Bytyqi -
Mahmut Ferati - I zoti shpis
Hysi - Teper Von 2o
Iliret - Kopilica
Valon Bytyqi - Qohu more Rexho
Keli - Taksim Tallava Per Shoqrin ne Gostivar
Beli, Lumja, Klodi - Nuk me duhet parja
Sefe Duraj - Maturant
Valle Per qejfi
Smail Puraj - Dasma
Florian Beqiri - E dua muziken
Labinot Tahiri - Fotografia
Noga ft Andin Randobrava - I humbur
Lili - Si te ta them
Hysni Klinaku - Te dashuroj
Lumnie Krasniqi - Thrret prizreni mori Shkoder
Gezim Kaso - Kuq e zi per cameri
Malsori - Potpuri 1
Leonard Alija - Se mua sme gjen
Mensur Kadriu - Dhimbja ime Dhimt e Vogel
Adelina Berisha - Asgje nuk u tha
Mirsa - Kete Nate
Aferdita Demaku - Dashnor Pa Dashuri
Nadi - Oj Lulije pellum i bardh
Alban Mehmeti - Te lumet na
Nikoll Niprelaj ft Ilir Shaqiri - Kuq e Zi
Anjeza Branka - Je in
Astrit feat Eki (Klani Shqiptar) - Ndonjehere
B-Master - Me Fal
Vezire Gashi - Oj lulije trandafil i kuq
Vjollca Selimi - Nan po me dhem dora
Xhavit Avdyli - Sa me ka marr malli
Xheza & Rema & Elizabeta & Zefi - Moj Dashni e vj
Zanfina Ismaili - Hajde Moj Dashnie
Hekuran Krasniqi - Moza Moza
Driton Salihu - Axhero
K-Style - Une e ti
Agron Ahmeti - Ama Doren
Majlina Topanica - Lulia Ne Der 2o
Xili - Shkruje Shkruje Leter
Mateus Frroku dhe Xhesika - Me shum te dua
1Vellezerit Haliti - Kenga e DrAli Sokolit
Gold AG - Me ty
7Presioni - Zgjedhe njo
Red Bloody - U Fejove
Rovena Stefa - Nuse Nuk u Bera Potpuri
Safet Rizaj - As Kush Nuk Te Bahet Nan
Sanimete Krasniqi - O Gurbet

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...