Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Aferdita Elshani - Live
Daut Burrniku - Kush eshte ne gurbet
Vellezerit Qetaj - Sinan llapi
Albana Osmani ft Mentor Haziri - I cmendur per ty
ETNA ftAdi - Te Ti Dominoj
Aragona Band ft Rozana Radi - Teper jemi dashte
Enis Bytyqi - Ne Damar Me Ke HY e Xhall
Aurela Gace - Shpirt I Shpirtit Tim
Norway - Tooji - Stay
B2N - Shum Larg
Faik Rama - Sa her cingron telefoni
Rona Nishliu - Suus
Flora Gashi - Jena modernizu
Gena - Kanarin e vogel
Gold AG - Ty o gostivar
05 Aferdita Demaku - Hajde Te Shkojm Ne Pushim 2012
Anila Lilaj - Bota Rrotullohet 2012
02 Avdyl Mziu - Me Surla e Tupan 2o12
13 Bajram Asllani - Trimave Te Liris 2o12
01 Bekim Kumanova - Qik me dallavere 2012
Blasta - Un edhe Ganja 2012
13.Capital T - Zero 2012
Drita Musliu - Potpuri 1
Veli - Ne vetmi kam mbetur
04 Enis Bytyqi - Tjetri Te Ka Nafak 2012
TiKi Feat ETNA Dhe Master GoLD - Ona Ona (Rap HIP-
Gold AG ft.Kastro Zizo Andin Ranobrava - Manaferra 2012
Ronni - Edhe nje Here
04 Dani - As per tmir as per te keq
Sabri Fejzullahu - Ku je me kend je
Blerina Braka - Ole Ole 2012
Hysi - Me ke borxh
Salim Arifi dhe Violeta Kajtazi - Faqe kuqe
02 Shkurta Gashi - Hajde Hajde Sonte Knojna 2o12
Fidan Ahmeti - Vetem qaj
Shaqir Cervadiku - O Zot i madh
9. Tingulli 3nt - Mix 4
Dani Ferizaji - Valle Istrumentale
Shqipe Abazi - Dy minuta
Shemi Iliret - Rini thuaja kenges
Shyhrete Osmanollaj - Ani mori nuse
Naim Qukiqi - Mesazhi i fundit
Bashkim Spahiu - O Bylbyl Qe Kendon Ne Pranver
Teuta Bugujevci - Zemera Zemera 2o
Kumrije Biba - Mashallah se bani dushmani
Bekim Kumanova - Tallava per shoqni
Lyric Master - Ajo Po Qan (Top Hits Of )
Muhameti Pejes - Rafsh Per Toke
Bilbilat e prizerenit - Vetulla Jote 2o
Valbona Kryeziu Behluli - Mesazh

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Mp3 Shqip - Hitet e fundit

Ledri Vula - Robot
Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (
BUTRINT IMERI - LEJLA
Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashki
Elvana Gjata ft Flori - Kuq e zi je
Lori x Xhela - Potpuri 2023
BARDHI - KALLI
Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia
Gold AG - E du Tetoven
Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kuka
Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na ba
Capital T - Hera e fundit
FLAMUR x ILIR - A TMUNGOJ
DON XHONI - KATILE
Ylber Osmani - Hala po tdu
DON XHONI x ERA ISTREFI - HALA
2TON - MLUJTE
Kriste Lleshaj dhe Mirak Ukaj - Per
Shkurte Fejza - Mora Fjale
Durim Malaj - UCK
BARDHI x DJ Gimi-O - RAKIA
Motrat Duhani x Besim Bunjaku - Tok
Lannex - Kurr su nala
Zyber Avdiu - Fajtore (Gezuar 2023)
Xhavit Sadiku - Elbasan i bukur (Ge
Meda - Jeta per ne
Shaliani - Ushtar Lirie
YLL LIMANI x LEDRI VULA - TONAT
Sinan Hoxha x Soni Malaj - Kolazh 2
BUTRINT IMERI x TAYNA x MOZZIK - PA
Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gez
Resmije Krasniqi - Po perzihet Priz
KIDA x BUTRINT IMERI - AM PM
Labi x Mentor Kurtishi - Kjo dashni
Xhensila x Kidda - Me do
Alban Skenderaj ft Miriam Cani - Du
Alberije Hadergjonaj x Gezim Nika -
Ezo Menic - Ti a ki zemer Gezuar 20
Capital T X Anxhela Peristeri X Man
Butrint Rashiti - E kam dasht
Elvira Fjerza x Anjeza Ndoj - Moj e
Teuta Selimi x Altin Sulku - MERRE
Mevli x Albulena Ukaj - Cike
Motrat Mustafa - Erdha nga Diaspor
YLL LIMANI - MALET
Mevli ft Flora Gashi - Pse ta fala
Elvana Gjata ft. Flori - Kuq e zi j
Gazmend Kelmendi - Shqipe ama pak d
Grupi Labia - Potpuri (Gezuar 2023)
Labinot Tahiri - Zemra e re Gezua
GRAMOZ x ADELINA - POTPURI Gezuar 2

Mp3 Shqip - Të Rejat

Ledri Vula - Robot
Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (
Lori x Xhela - Potpuri 2023
Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashki
Ylber Osmani - Hala po tdu
Xhavit Sadiku - Elbasan i bukur (Ge
Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kuka
Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia
Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na ba
Gold AG - E du Tetoven
Motrat Duhani x Besim Bunjaku - Tok
Zyber Avdiu - Fajtore (Gezuar 2023)
BARDHI - KALLI
Capital T - Hera e fundit
Lannex - Kurr su nala
Vellezerit Rexhmati - Ma gezofte li
Durim Malaj - UCK
Resmije Krasniqi - Po perzihet Priz
Zyber Avdiu x Bekim Dehari - Potpur
Shaliani - Ushtar Lirie
Alberije Hadergjonaj x Gezim Nika -
Leta - Nusja e mire e vjerra zoj Ge
Mahmuti x Blerona x Shaqa x Elizabe
Vllezerit Mziu - Sa tjam gjall Gezu
Labinot Tahiri - Zemra e re Gezua
Lori x Endrit Ademi - Potpuri (Gezu
Landi x Kumrije Biba -Potpuri Gezua
Cani Shabani - Te Vendi Vjeter
Time x Kujtim Aliu - O xhanem
Gena x Klement - Zemren ma ke marr
Defatoret Kosovare - Kanagjegji Gez
Ymer Bajrami x Bujari vogel - Kalaj
Mehdi Dulaku x Vasfije Krasniqi - O
Gazmend Kelmendi - Shqipe ama pak d
Endrita Aliu x Osman Imeraj - Kon e
Aida x Argjenda Doci - Princesha (G
Labinot Rexha - Bubullime ke shkemb
Teuta Selimi x Altin Sulku - MERRE
Butrint Rashiti - E kam dasht
Sefe Duraj - Andrrat ne gurbet
Lori X Krenar Krasniqi - Meraklia
Gili x Sinan Vllasaliu x Teuta Seli
Ymer Bajrami x Shqipe Abazi - Pse s
Mentor Kurtishi - Shume po vuaj Gez
Beslira x Drilon - Dikur shok e sho
Arjana Gashi - Fik me rrema - Polif
Grupi Labia - Potpuri (Gezuar 2023)
Merita Latifi x Alban Mehmeti - Pot
URIM PULIQI x DAFINA SADIKU - NUSJA
Ezo Menic - Ti a ki zemer Gezuar 20
Motrat Mustafa - Erdha nga Diaspor