Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Bajram Asllani - Sykaltroshe 2o
Vjollca Selimi - Potpuri 2
Xhavit Avdyli - Jan nis krushqit
Xheza Rema Elizabeta Zefi - Hajde nuse Reja Je
Ymer Bajrami - Lindi Dashuria 2o
Hekuran Krasniqi - Live
Afif Osmani - Oh ju Prinder
Julka - Per mua je dashuri
Shyhrete Osmanolaj - Kajde Defit 2o
Drilon Shala - Do kthehesh
Korab Jetishi dhe Xeni - Ne vrullin e rinis
Lendrit Krasniqi - Shinanajnaj 2o
Loco - Merri krejt me veti
Valon Bytyqi - Lulja e kujtimit
MC Kresha - My Bitch (feat Lav da)
Adriana Asllani - Ti me fresko
Ismet Demaj & Esat Gashi - Dert mbi dert
Sinan Vllasaliu - Nje marreveshje
Mihrije Lestrani - Do ta kallum dushkun
Arben Bytyqi ft Fadil Bytyqi - Ty Kosov Te Njeh Hi
Muaad ft DrNushi, Thug-G - Kush Jom
100 Vjet Shtet
Naxhie Bytyqi - Zo Ku Te Kam Moj Qiteli
Dhurata Ahmetaj ft Blero - Me genje
Noizy - Ni Selam (Diss Baba Stars)
Fatbardha Mustafa dhe Bekim Kumanova - Luj qyqek
Valentina Berisha, Gazi dhe Rifat Berisha - Potpur
4 US featRina - Kiss
Adriatik Asllani - Mu Afro
Agron Ahmeti - Atmosfera
Anila Lilaj - Hallexhiu
Astriti ft Mira Janji - Fresh
Azem Haziri XEMI - Tinush
Visar Osmani - Dil niher moj vajz e bukur
Vllezrit Gashi - Kenga e Ajshes
Xhema dhe Musa - Oj Kosove o djep lirije
Ylber Idrizi - Te kam mbyll ne zemer
Shaqir Cervadiku - E boj dasmen ne vendin tim
Ibrahim Tatlises - Iki Ask
Iliret - Trupi pa shpirt
Keli - Zjar Zjar
Afrim Muciqi - Maturante
Salim Arifi - Shko moter ne dasmen e saj
Labinot Tahiri - E ke vra dashurine
Linda Halimi - Don t ever leave me
Luta - Tallava
Agron Ahmeti - ne aeroplana e shum kerre
Maria Lajqaj - Na jena na
Nazim Beqiri - Loti Me Pikon
Mensur Kadriu - Sa her te kam thirr ntelefon

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>