Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Mimoza Shkodra - Meli meli
Driton Jakupi - Sot e morra vesh
Shpend Limani dhe Metina Mustafa - O Muhammed
Erion Sheri - Parfumi
Bashkim Spahiu - Pse jem toske, e pse jem geg
Qamil Hondozi - Fustani i Bardhe
Fazli Ramadani - Te deshta
Lynx - Si ty askush - Nata 3 - Festivali Kenges 51
Mehdi Berisha - Ne gurbet ditet e pleqerise
Gazi - Dashuria shume madhe
Klepto - EKI
Pro Band - Gezuar Se Bashku Me Perrallen 1
Tini - Moj Hapsane
Hetem Matoshi - Kenge per Mitrovicen
Remzie Osmani dhe Nexhat Osmani - Amaneti
Aferdita Demaku - Koha per relaks
Adem Ramadani - Mir se erdhe Ramazan
Noizy ft OverLord and NiiL-B - 3 Fletshat
Selajdin Miftari dhe Halil Hajrullahu - Hajredin p
Vida Kunora - Balada e Jakup Ferrit
Avdyl Mziu - Hyni ne valle
Ardian Limanmera dhe Ork Bohema - Nji Dit Dile
Egzon Pireci dhe Hekuran Krasniqi - Te dua sa hava
Bardha - Ska rendesi a je i pari
Gjafer Kinolli - Luni Qikat Sot
Bojken Lako - Udha e shkronjave
Kosovare Hasi - A me do
Buraku Grupi Fama ft Meti Alshiqi - Falma
Kaos ft PINT - Sa Nice
Dilan Reka - Si nje zjarr vjen ti
Lyrical Son feat MC Kresha - Mes Neve
Elona Leka - Thuaj thuaj
Shkelzen Azemi - Dite e nxehta (Live )
Fadil Fetahu - Luj me qef
B2N and Marin - Un, Ti, Ne
Elis Nova - Ajo
Antigona Hoxha - Une Kosoeve ti ngurbet
Fikret Dauti - Te ka lali shpirt
Shqipe Abazi - Po vjen nusja me dhendrin
Ymer Bajrami
Sabri Fejzullahu - Kush dashurin nuk e qmon
Gjyste Vulaj - Live
Jetmir Hyseni - Bajna Parti
Edi Furra - Sikur syt e ballit LIVE
Mentor Kurtishi - Fol oj qik
Nexhbedin Gaxherri - Falja falja
Teuta dhe Afrimi - Afrohu ngat meje
1-KY ft EnBass DJ - Ti e meriton
Anduena Tahiri - Nuk pata fat
Nimet Leka - Potpuri Shkodrane

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...