Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Lyric Master ftMixeri - Fshima Lotin
Mili - Up In The Air
Motrat Mustafa - Krisi pushka pa ja nale
Nikolle Nikprelaj - Potpuri
Ramadan Krasniqi (DANI) - Me sabah
Arsim Lushtaku - Ama doren oj xhane
Samuela - Une jam ajo
Fatmir Hoxha - Ta dish mire se sa te dua
Taulant Bajraliu - Dashuria rinore
Valmir Shala (Vali) - Rruges duke ecur
Valle Dasmash Kosovare
Blero ft Maria - Nje moment
Vlora Duraku nuse ne gurbet
Vida Kunora - Ne tru me je fiksu
Yllka Kuqi dhe Kastriot Tusha - Skam ce dua pasuri
Valmir Mjaki - Puthjet e rrejshme
Gena - Se te dashuroj
Majlinda Kryeziu - Prine Flamuri
Aferdita Demaku - Babe e Nane
Bekim Kryeziu - Unaza e Dashnis
Dule Malindi - Ike nga verria shkele ne debore
Gresa Behluli - Llafe, Llafe
Luan Krasniqi - Prej sabahit deri ndrek
Nadire Haziri - Lum, lum vellau jone
Ramize dhe Mirvet - Prej Tetove nGostivar
KMC ft Lil G - Vec per mu
Labi - O gurbet
Luis Ejlli - Kur vjen pranvera
Mateus Frroku - Mes jush
Vellezerit Haliti - Rapsodi
Dafina Zeqiri - Dangerously in love
Pellumb Vrinca dhe Maija Lajcaj - Kurre si ndan sh
Vellezerit Zogaj - Shqiperine e dua
Sadbere Zeqiri - Qesht kjo jet e zeza jet
Endrit Duraku - Nese pendohesh
Shyrete Osmanollaj - Kajde defit du me hij
Mihrije Lestrani - Lamtumir 2o3
Xhezair Elezi - Ti e nje problem
Blasta - Une femije
Vellezerit Haliti - Ty Kosove te Nje Historia (Liv
Vellezerit Mziu - Moj voglushe
Xhemil Saliu - Ishe feju me tjeter mu ku me lej
Gold AG - Golldi Ta Kall
BimBimma - Kto Rruge
Elvana Sadriu - O More Bilbil
Merita Spahiu Muqiqi - Zemren e shite
Pellumb Vrinca - Faj ka syri qet ka pa
Avdyl Mziu - O bylbyl lum bylbyl
Buraku Grupi Fama - Qike kalova rruges sate
Flamur Arifi - Po me thojne gjithqka me vakt

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...