Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Fahrije Zogaj - I ka kjo lulia syte e zi
Edi Furra - Edhe kur ta njeva zanin ton (LIVE)
Mentor Kurtishi - Syni jem
Flora Gashi - Dasma Shqipetare
Zanfina Ismaili - Ma ngat
Motrat Perteshi - Me ate dite qe je idhnu
Ingrit Gjoni ft Gjeto Luca - Hajde Sonte
Sinan Hoxha ft Seldi Qalliu - Kukulla
Armend Makica - Te ka Mendi shpirt
Bimi - Mbaju zemer hiq pa fjal
Duli, Xheni, Elona, Ana e Tina - Mire se erdhe das
Idriz Binaku - Isha fajtor
Mahmut Ferati - Cauce Lales (Live )
Nazmie Prokshi - O fluturojme e shkojme nhava
Remi - Ndryshe
Kadenca - Se qpo zbret quni nga mali
Labinot Rexha (Noti) - Ti je si miss
Lulzim Shehu - Loti rrjedh nga syri
Meda - Moj dashni (Live )
Antigona Sejdiu - Nese sonte
Nexhat Osmani - Po Bejme Lum
Potpuri 2
Duli - Syni jem shpirti jem
Sajk N Fatal ft Lyrical Son - Shqiptart e Pare nHa
Motrat Mustafa - Ke ra ne sy
Sinan Vllasaliu - Marrveshja
Mihrije Lestrani - Jam ba si deti i vdekur
Shkurte Gashi - Dal ne qytet per me shetit
Lea Metolli - Me mire se ajo
Viola - Dashuria nuk eshte interes
Aziz Murati - Sillu bukuroshe
Ylber Aliu - Per shoqni
Xhemil Saliu - Boll durova moj katile
Dule Malindi - Flokegjata tre pellembe
Florim Nuhaj - Pike ne zemer
Pellumb Vrinca dhe Marija Lajqaj - Kurr si ndan sh
Avdyl Mziu - Oj lulia jon me limona
Denny - Endrra ime
Gadaf ft Potera - Bounce DJ
Labinot Rexha (Noti) - Kalterina
Murat Gjoniku - Gajdexhiu
Pro Band - Hajde Luj Qyqek
Isa Neziri - Dashuri pa zemer
Valbona Kryeziu - Jam Nje Qik
Liria Dedvukaj - Gezuar Shqipja jone
Malesori - Live
Mirvet Shaqiri - Kemi ngrit Flamurin (Live )
Naim Korpuzi - Nese
Nora Mucaj - Qysh po don
Remzie Osmani - Une Jam Dada

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...