Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Burim Demiri - Kenga e Pleqeris
Leta - Hajde te dada
Antigona Sejdiu - Qaj ti moj zemer
Duli - Princesha e Nates
Alit Ahmedi - O Zot i madh
Sabri Fejzullahu - Goditje ne zemer
Njomza Hyseni - Hajde hajde djalo
Skender Xhafa - Moj e mira e bregut te Cemit
Valmir Shala (Vali) - Edhe kur ta zhdrypim lulijen
Luta - Aman aman Tallava
Lyrical Son ft Nuke - Mos Shko
Violeta Kukaj - Potpuri
Gold AG ft Beatrix Ramosaj - Sa Vite
Ylberi - Une te du shume te du
Xhemil Saliu - Shume qenke merzit
Esad Ademi - Kur fati nuk te don
Lali Kadriu - O fluturojme
Besart Halimi dhe Vedat Maxhuni - Potpuri Jugu (Li
Avdyl Mziu - Qain kur ta pish qitja pak limon
Dida, Cela dhe Kovaci - U ba shqipja shume milion
Gjyste Vulaj - Dielli Dhe Hana
Lori - Kalle mjeshter
Murat Gjoniku - Tregom
Ramize dhe Mirvet - Do ti kallim fitilat
Ismet Peja ft Labinot Rexha - Robi
Kollazh
Drita Musliu - Ylli jem
Marije Lajqaj, Viki Lulgjuraj dhe Amanda Ujkaj - P
Mirvet Shaqiri - Syt e mi jan mbush me Lot (Live )
Beatrix Ramosaj - Dilema
Pakufijt dhe 2Ton - Bane ma mire
Nysret Haxha dhe Afrim Gashi - O luj qyqek
Rovena Stefa ft Elton - Hajde Ti
Dj Blunt and Real 1 ft Dhurata Dora and Lumi B - E
Shqipe Krivinjeva - Nuk kam kohe
Mehdi Dumoshi - Nare nare (Potpuri)
Teuta Selimi - Tallava
Zyber Avdiu - Zemra kerkon zemren
Vani - Zambaku i bardhe
Shyhrete Behluli - Ah kjo skamje
Xheki - As me mu as me tjetrin
Linda Mirena - Tung, Tung
Andrea Vesho - Vetem ty dhe Zotin
Florim Nuhaj - Kenge Dasmash
Meda - Dashnia eshte kismet
Noizy ft Lil Koli - Sa Mir Me Kon OTR
Astrit Bejta - Hajde Gjyl o gjan
Blerim Gashi - Te kam per zemer
Fabi - Emocionohem
Ilir Hyseni - Sonte dua me u pi

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...