Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Viki Lulgjuraj - Sdua jeten pa ty
Aziz Murati - Napoloni
Ylber Aliu - Dy dite mire e nje dite keq
Pjerin Gjondrekaj dhe Grupi Djemte e Veriut - Kola
DrMic - Pergjithmon
Florim Nuhaj - Ne syrin tim pikon loti
Pellumb Vrinca - Ti ndodhesh larf
Avdyl Mziu - Karajfil ne bashqe
Butch feat Mc Kresha, Keepman and Lyrical Son - Pa
Flamur Arifi - Zambaku i bardhe
Klajdi Haruni - Beqar
Ervin Gonxhi ft Adi Sybardhi - Instrumentale
Mira Janji - Dite e veres
Noizy - Real Talk
Prendo dhe Noa - Dy shoke
Anila Mimani ft Rati - E imja dashuri
Kaos - Kush Ka me Met
Lyrical Son feat Da Ghost - Fakaz
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Kallma Cigaren (Live )
Keli - As larg as afer
Motrat Hoxha - Gurbeti
Devis Xherahu ft Vaske Curri - Nuk e meriton
Fatmir Morina - Turke gegeler
Irma Libohova - Kur bien fyelli e cifetlia
Bashkim Spahiu - Oj dora me kan
Pellumb Vrinca - Po Martohen Dy Jetima
Edi Furra - Djal+â-½ e vajz+â-½ njesoj jan (LIVE)
Lindi - Shkruje ne zemer
Labinot Tahiri (LABI) - Nare Nare
Malesori - Live
Duli, Xheni feat Elavan Sadriu - Dasma
Mirvet Shaqiri - Cauc e Bukur (Live )
Muharrem Ameti - Turbo Tallava
Nora Istrefi - Ne te 2
Remzie Osmani - Oh Medet
Meda - O Zot Faleminderit
Shqipdona Behluli - Eja pran meje
Kole Oroshi - Sikur modele
Teuta Bogujevci - Nese ta them sy me sy
Xhide Morina - Kallma nje cigare
Valton Krasniqi - Rraketak
Mahmut Ferati - Si je
Xhavit Avdyli - Zemra Jem
Meda - Te dua
2ToN ft Stine - My baby
Valton Krasniqi -Chica give your love
Kobra aka Helmusi - Po thu a
Vajzat nga Kosova - O kur e pash oj nane
Arsim Lushtaku - Falma dashurin
Bimi - Tallavaja eshte ilaq

<<   <   10 ... 8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...