Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Dafina Dauti Ft Young Ghetto, Xona Jetoni i vogel
Flora Gashi - Pa nenen
Klepto, Cyanide, Presioni, Jeton and B52 - Origina
Miriam Cani - I Paprekshem
Pro Band - Dada Sale
Irsa Qosja - Enderr
Shkurte Fejza - Keng Per Halim Ametaj
Lindita Hakaj - Shoqeria e Vjeter
Malesori - Live
Mirvet Shaqiri - Hajde Nuse Reja Jem (Live )
Musli Musliu - Jo Skam zemer met mallku
Nora Istrefi ft Vig Poppa - Big Love
Remzie Osmani - Sonte Bejna Darsem
TDS - Hello
Shqipdona Behluli - Hajde nuse
Lulzim Lushtaku (Luli) - Ani ani
Teuta Bogujevci - Oj Lulije pellumb i bardhe
Xhide Morina - Lumja nana po merr nuse
Valton feat Mentor - Ta ha zemren
Mahmut Ferati - Vone
Xhavit Dedej - Xhymertat
Meda - Xhelozi, Dashni
ANDOS - Ma e mira ne bot
Vida Kunora dhe Arben Delaj - Dola nbjeshk
Labinot Rexha - Kenga e Veles
Vajzat nga Kosova - Oj lulie pellumb i bardhe
Arsim Lushtaku - Hajde knojna me daire
Bimi dhe Zeqa - Kendojn per ju
Egzona dhe Valmire Qoti - Me surle tupana
Idriz Binaku - Zemrat nuk harrohen
Marigona Veseli - Hajde Nuse
Nikolle Nikprelaj - Banem zot bilbil ne molle
Hysi - Luhet vallja
Kastriot Tusha - Dedikuar Pjeter Gaci
Labinot Tahiri (LABI) - A Mke Shpirt
Lulzim Shehu - Vazhdo ti pa mu
Medat Medi - Gostivari
Vlora Hyseni - Mu ba zemra copa copa
Nexhbedin Gaxherri Nexhi - Mthoni shoke me thoni
Mihrije Prapashtica - Programi Festiv
Alban Skenderaj - Nese thua PO
Salejdin Miftari - Po te perbej ne bukurin tande
Nice ft Ergi - La Vida Loca
Sivi - Tash Shko
Valmir Shala (Vali) - Ani mori nuse
Bajram Gigolli - Lum Lum Tallava
Lea Metolli feat Gentz - Lidhje tjeter
Violeta Deda - Jam Shqiptare
Buraku Grupi FAMA - 0 Dite (Live )
Ylber Idrizi - Te kam mbylle ne zemer

<<   <   10 ... 13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 ... 30  40  50   >  >>

Loading...
Loading...