Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Besarta ft Problemi - Ndjeje ne max
Enca - Dua te jesh ti
Burim Bytyqi - Hej zot bonem llokum
Bashkim Spahiu dhe Grupi Fama - Me le me le
Silvana Dollapi - Pare Nuk Ka Dasem Me Ba
Silva Margjeka - Dasma Tropojane
Durime Gashi - Hajde lujna kqyni qika (Live )
Dritan Ajdini - Shqiperi nuri
Eva Golemi - Zare trendafile
Zyber Avdiu dhe Grupi Ard - Kolazh
Fatmir Ismaili - Te gjith miq e shoke
Perlat Sheqeri ft Lili - Pa ty sjetoj
Fidaim Aliu - Bjeri gajdes
Ben Gocaj - Potpuri Shkodrane
Astrit Rikolli
Endrit Duraku - Extra Tallava
Ganimete Jashanica - Dashnor te rinje mbesim
Leta - Tallava
Malesori - Kenge per Bashkim Suken
Teuta Selimi - E pa shpres
Burim Aliu - Kush te ndau prej meje
Sergio - Without U
Shqipe Krivenjeva - Synet e bojm djalin
Xhavit Dervisholli - Mori qike moj bukuri
Albert Ibrahimi - Kam nje djale ne Gjermani
Gold AG - Dhembje e Dashni
Arilda Hoxha - Asnjehere
Alban Mehmeti - Potpuri Oriental (Live )
Bashkim Spahiu - Te dashuroj si i cmendur
Mimoza Shkodra - Me Kamino (Spanish)
Bujar Emrullai - Behu zemra ime
Xhensila Myrtezaj ft Elgit Doda - Liar
DoG feat MEG - My Baby
TDS - Outro
Dona - Mos ve bast
Adriatik Asllani - Rrushja e lales
Emine Toska - Une jam vajz urbane gjtha punt i baj
Kaos ft PINT - Sa Nice
Fadil Keca dhe Play Band - Ti moj skile hileqare
Dhurata - Ku humbi dashuria
Hersi Matmuja - Kush ta dha kete emer
Fidan Hajrizi - Shko shko
Fjolla Morina - FB
Sala Bekteshi - Nuse ma te bukur
Ismet Maqkaj - Gezuar me Lalushin
Stresi - Elton Deliu
Gutti ft Eli-G ft Lejtoni - Jetimi
Luta - Lute, lute nana bijen
Meti Maloku dhe Dasmoret - Kalle Kalle , Oda me ta
Viola - Loqk, shpirt e zemer

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...