Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Barooti - nZemer
Elvana Sadriu - Dola te shadervani
Mensur Kadriu dhe Enis Murati - Malli per Nenen
Overlord ft Nilli B dhe DudA - GG1
Avdyl Mziu - Nusja jon po vjen
Buraku Grupi Fama - Mi dhe flak o mallit tim
Fatos Hondozi - Pse ike prej meje
Naim Qukiqi dhe Eroll Dogani - Vella nuk te bahet
Merita dhe Resmije - Kush ta blejti lulie
Noizy ft Duda - Cunat Thojn
Indrit Kodra - Nuk aktrova
Kledi Bahiti - Jemi Bashke
Leonard Islami - Po lujn cikat
Lyric Master ftMixeri - E Pa Mundur (Version 2)
Mimoza Shkodra - Burrat nuk jane si ti
Motrat Mustafa - Kah po i cojne keta djem
Njazi Salihu - Hajde hajde shpirt
Ramadan Krasniqi (DANI) - Engjell apo djall
Arsim Lushtaku - Falma dashurin
Sefe Duraj - Nuk me meritove ti
Gezim Berisha - Qokollada
Taulant Bajraliu - Live
Vellezrit Alimusaj - Qele zemren
Valle Dasmash Kosovare
Flori ft KAOS - Lule Lule
Aldo - X Factor Albania 2 (Nata Gjysmefinale)
Fadil Riza - Mos me Kurse
Ymerli Krasniqi - Dashuri e Kaluar
Minire Ramadani - Si Rrush
Gjiko - Nboten tjeter
Sinan Hoxha - Ani Ani
Alberie Hadergjonaj - Asnjehere
BiG WoLF Aka PsychoPaTh - A mun me Pun
Dule Malindi - Shpirt Flori
Gresa Behluli - Po E Lut Nana Bijen
Luan Krasniqi - Oj luija blinit o kujna ja le nane
Nazmie Prokshi - Hajde Moj Dashni
Remi - Fiki dritat
Kadenca - Kah Dera te erdha (Potpuri)
Labinot Rexha (Noti) - Hajde jasha jasha (Live)
Lulja - Luj xhemile
Meda - Hajt se tvjen prej zotit
Vellezerit Qetaj - Rapsodi
Nebih Tahiri (Bushi) - Pikon Loti
Perparim Brati dhe Hamit Kastrati - Oj Kosove e da
Arta Lala - Give you my love
Sadbere Zeqiri - Shkojshin e thojshin
Endrit Duraku Shum po te lutem
Silvana Dollapi - Kjo dashnija eshte bela
Mihrije Lestrani - Emine emine

<<   <   10  20 ... 23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 ... 40  50  60   >  >>

Loading...
Loading...