Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Teuta Bogujevci - Shtrona moj nuse shtrona
Xhide Morina - Moj Lulie lum kunata
Vani - Jeta ime
Shaqir Cervadiku - Hymni i dashurise
Xhavit Sadiku - Sa mendoj te ndaem
Shkurte Fejza - Dy Kosova
Adnan Daci - Para Zotit Ke Me Dal
Arjan Korkaj - Me jep doren per unaze
Lumi B - President
Vajzat nga Kosova - Shkojshin e thojshin
Arsim Lushtaku - Lejlim lej
Blerim Gashi - Hajt moj gru
Elda Berisha - Kurbetqari qe ka mall
Ilir Hyseni - Bjeri Gajdes
Marigona Veseli - Malli per Nenen
Nikolle Nikprelaj - Darsma e Dukagjinit
Hysi - Ngjitja qikes kanen
Katerina - Sot je i asaj
Labinot Zogaj - Get Down
Lynx - Imazhi yt me ndjek pas
Mejreme Kurti - Potpuri Dasme
Valon Buquku - Ment mi more krejt
Nexhbedin Gaxherri Nexhi - Per hater per hater
Rifat Berisha dhe Mehdi Berisha - Programi Festiv
Greta Lazri - Mos trazo plagen e vjeter
Samanta Karavella - Loti i fundit
Njomza Hyseni - Hajde hajde djalo
Skender Xhafa - Moj e mira e bregut te Cemit
Valmir Shala (Vali) - Edhe kur ta zhdrypim lulijen
Luta - Aman aman Tallava
Lyrical Son ft Nuke - Mos Shko
Violeta Kukaj - Potpuri
Gold AG ft Beatrix Ramosaj - Sa Vite
Ylberi - Une te du shume te du
Xhemil Saliu - Shume qenke merzit
Esad Ademi - Kur fati nuk te don
Lali Kadriu - O fluturojme
Besart Halimi dhe Vedat Maxhuni - Potpuri Jugu (Li
Avdyl Mziu - Qain kur ta pish qitja pak limon
Dida, Cela dhe Kovaci - U ba shqipja shume milion
Gjyste Vulaj - Dielli Dhe Hana
Lori - Kalle mjeshter
Murat Gjoniku - Tregom
Ramize dhe Mirvet - Do ti kallim fitilat
Ismet Peja ft Labinot Rexha - Robi
Kollazh
Drita Musliu - Ylli jem
Marije Lajqaj, Viki Lulgjuraj dhe Amanda Ujkaj - P
Mirvet Shaqiri - Syt e mi jan mbush me Lot (Live )
Beatrix Ramosaj - Dilema

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...