Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Nysret Haxha dhe Afrim Gashi - Lujma belin
Sala Maloku - Fluturoje Dallendyshja
Teuta dhe Afrimi - Syt e mi jan mbush me lot
8KG ft Mensur Kadriu - Ne Martesen Tende
Anjeza Shahini dhe Endri Prifti - Pallati 6
Besa Breca - Ndjenjat nuk kane kufij
Mimoza Shkodra - Mos e kerko
Enver Ismaili - Xhelozia
Bes Kallaku - Qejfi
Artur Matia - Kolazh (Live )
Burim Bytyqi - Une jam doktor per femna
Adelina Pireva - Pse sme tregove
Mensur Yseni (Culi) - Paret Shkojn Paret Vin
Ismet Aloshi - Kthema Zot
Durim Gashi - Po lutem per ty (Live )
Kaos ft Dhurata Dora - Afer Meje
Ersani - Ty
Suad Shaptafa - E mallkoj ate dite
Fatmir Ismaili - Potpuri 3
Altin ft Ina Sulku ft Meti - Dashuria
Shqipe Abazi - 2 Minuta
Bajram Gigolli - Tallava
Gezim Zefi - Ku je moj dashni
Xhide Morina - Extra Tallava
Farush Azemi - N kete selvi te namazgjas
Leta - Nese pendohesh
Eli Dubova - Nje shanse me afro
Duli - Trego pak respekt
Astrit Mulaj - Peshku ne grep
Sefe Duraj - Mejrem
Shqipe Krivenjeva - Lumet na na u ka gzue shpija
Xhavit Dervisholli - Kjo buka e gurbetit
Alberia, Ylli Demaj dhe Yllka Kuqi - Ju e bani atm
Arianit Bellopoja - Ne enderr
Alban Mehmeti - Lujma lujma doren mbi dore (Live )
Bashkim spahiu - Live
Mimoza Shkodra - Jo Mos e Kerko, Boma Ni Amani
Bujar Cikaqi - Ti me the te du vec ty
Vajzat e Kosoves - Lulije lulije
DoG feat Real 1 dhe Lurro - Nr 1
TDS - I Dont Give A Fuck
Dona - Jam si embelsire
Ermal Fejzullahu - Po ta fali zemren
Emine Toska - Do te jesh me mu
Shkelzen Azemi - Zemer Qaje (Live )
Fadil Keca dhe Play Band - Pasha syte e mi
Dhurata - Hajde Hajde sonte knojna
Entela Zhula - Dyert e parajses
Fidan Hajrizi - Kujtim i vjeter me je ti
Filloreta Hoxha - A spot rriet ty pa mua as pom rr

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...