Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Mentor Mripa - Mora gitaren
Arjeta Vllasa - Ball per ball
Buraku grupi FAMA - Potpuri
Labinot Tahiri (LABI) - Let kallet bota
Duli, Xheni feat Elavan Sadriu - Lumja nana
Motrat Mustafa - Kur dola te dera
Njazi Salihu - Jam jetim
Ramadan Krasniqi (Dani) - Me Sabah
Arsim Lushtaku - E Dua Muziken
Selim Paja - Djali yne po djeg shamine
Gezim Berisha - Bojna darsem
Taulant Bajraliu - Potpuri Dasmash
Vellezrit Alimusaj - Te luti edhe pak
Valle Dasmash 2
2TON - Krenohu
Arilena - X Factor Albania 2 (Nata Gjysmefinale)
Fadil Riza - Dy Jave Pushim
Young Ghetto - Afer Teje
Motrat Perteshi - Nese deshmon
Gold AG ft Beatrix Ramosaj - Ne vendin e vjeter
Sinan Hoxha - Gili Gili
Andin Randobrava - Karrito
Bimi - Dikur kam pas nje lumturi
Duli, Xheni, Elona, Ana e Tina - Ka fillue kanga L
Gresa Behluli - Ti Ne Zemren Time
Luan Krasniqi - Do ta kallim dushkun
Nazmie Prokshi - Lojne e madhe e bajna ne oborre
Remi - Jasha
Kadenca - O moj pleqeri
Labinot Rexha (Noti) - E ti moj nuse (Live)
Lulja - Mos ma prish qejfin
Meda - Dil nje here (Live )
Smail Puraj - Party
Nebih Tahiri (Bushi) - Sma Don Zemra As Ni Tjeter
Perparim Brati dhe Hamit Kastrati - Per dy trima
Duli - Dy shkronja magjike
Sadbere Zeqiri - Halle halle plot
Fidush Aliu - Malli per Baben
Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu - Mbremja Juaj
Mihrije Lestrani - Dashurova une nje vajz
Tini - I mallkuar qofsh
Blasta feat Etnon - Callin
Vesa Luma dhe Endri Prifti - Kur xhirohej nje film
Aziz Murati - Karajfili i vogel
Xhoana Dajallari dhe Majlinda Spahiu - Me Fal Puth
Genta Ismajli - Hajde Qka Po Pret (Reggae RMX)
Duda ft Noizy - Babi do te kthehet
Florim Nuhaj - Gurbet i shkret
Pellumb Vrinca - Pse me the te dua
Avdyl Mziu - Lulien e kena kunat

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...