Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Shyhret Behluli - Ah dashni
Lyrical Son feat ErgeNR - In Luv
Edona Llalloshi - Le tfolin
Salim Arifi dhe Grupi XXL - E bukur na ka dal nusj
Teuta Selimi - As kismet e as e shkrume
2 Bruder - Ku mbet Dashuria ime ( Official Song )
Klani Shqiptar Eki ft Bashkim Spahiu - Asaj
Leonard Islami - Moj thellenz e malit
Lyric Master - Data Jon
Mimoza Ndoja - Prane teje
Motrat Mustafa - Fole me goje e kqyr me sy
Njazi Salihu - E pa bese
Ramadan Krasniqi (DANI) - Nje trendafil
Arsim Lushtaku - Ndahet zemra ne dy pjes
Sefe Duraj - Kurr su msove
Gezim Berisha - Kjo unaz
Taulant Bajraliu - Kur u ktheva prej gurbeti
Vellezrit Alimusaj - Kush ka faj
Valle Dasmash Kosovare
Evi Reci - Si limonade
We3 - Ne kete nate
Fadil Riza - Sonte apo Neser
Ymer Bajrami dhe Xheza - Knon bylbyli
Marsel Ademi ft Elia ft Xoxo - Romano Cigano
Gili - Defa
Shpend Limani dhe Metina Mustafa - O Muhammed
Albatrit Muqiqi - Edhe Pak
Besnik Zeqiri (Besi) - Me kete kang
Dule Malindi - Sec ma le xhadene
Gresa Behluli - Para Dere
Luan Krasniqi - Do ti kallim fitilat e llames
Nazmie Prokshi - Emine Emine
Remi - Falma Falma
Kadenca - Hajde Nuse
Labinot Rexha (Noti) - Qka ka tre (Live)
Lulja - Kalle me tupan
Meda - Edhe Nje Her
Vellezerit Qetaj - Rapsodi
Nebih Tahiri (Bushi) - Hajde Hajde Ti Moj Qik
Perparim Brati dhe Hamit Kastrati - Neper breza
Zyber Avdiu - Beqaria
Sadbere Zeqiri - Me ka humb mindili
Endrit Duraku O dola jashte
Silvana Dollapi - Kjo dashnija esht bela
Mihrije Lestrani - Ferdez ferdez
Ton Voka ft Artan Kastrati - Me ty
Blasta feat Gezim Gashi - End Of Time
Vellezrit Susuri - Kenge per deshmorin Feriz Susur
Vellezerit Mziu - Te dua
Xheza dhe Ymer Bajrami - Aferdita

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...