Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Kadenca - Paska zbritur nena
Labinot Rexha (Noti) - Shkallet e Tujanit (Live)
Lulja - Potpuri 2
Meda - Jalla Shofer (Live )
Xheki - Ajde bonu fer
Neverland - Teatri i jetes
Perparim Brati dhe Hamit Kastrati - Thurrim kange
Duli - Luj e kce
Sadbere Zeqiri - Mos fol keq
Motrat Mustafa - Dy tupana
Sinan Vllasaliu - Tatuazh
Mihrije Lestrani - Rrorull rrotull kjo dynja
Adelina Pireva - E padrejt isha me ty
Lea Metolli - I wanna see you dance
Viki Lulgjuraj - Sdua jeten pa ty
Aziz Murati - Napoloni
Ylber Aliu - Dy dite mire e nje dite keq
Pjerin Gjondrekaj dhe Grupi Djemte e Veriut - Kola
DrMic - Pergjithmon
Florim Nuhaj - Ne syrin tim pikon loti
Pellumb Vrinca - Ti ndodhesh larf
Avdyl Mziu - Karajfil ne bashqe
Butch feat Mc Kresha, Keepman and Lyrical Son - Pa
Flamur Arifi - Zambaku i bardhe
Klajdi Haruni - Beqar
Mira Janji - Dite e veres
Prendo dhe Noa - Dy shoke
Irma Libohova - Kur bien fyelli e cifetlia
Pellumb Vrinca - Po Martohen Dy Jetima
Lindi - Shkruje ne zemer
Malesori - Live
Mirvet Shaqiri - Cauc e Bukur (Live )
Muharrem Ameti - Turbo Tallava
Nora Istrefi - Ne te 2
Remzie Osmani - Oh Medet
Meda - O Zot Faleminderit
Shqipdona Behluli - Eja pran meje
Kole Oroshi - Sikur modele
Teuta Bogujevci - Nese ta them sy me sy
Xhide Morina - Kallma nje cigare
Valton Krasniqi - Rraketak
Mahmut Ferati - Si je
Xhavit Avdyli - Zemra Jem
Meda - Te dua
2ToN ft Stine - My baby
Valton Krasniqi -Chica give your love
Kobra aka Helmusi - Po thu a
Vajzat nga Kosova - O kur e pash oj nane
Arsim Lushtaku - Falma dashurin
Bimi - Tallavaja eshte ilaq

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...