Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Nysret Haxha dhe Afrim Gashi - Na ra dielli
Rovena Stefa - Potpuri
Dj Blunt and Real 1 ft Dalool - Ku je kon ti
Shqipe Abazi - Ti ke mbet
Mehdi Dumoshi - Hajde me shuplak (Potpuri)
Teuta Selimi - Suta e baces
Zyber Avdiu - Ngjitet Kana
Vani - Te dua zemer
Shaqir Cervadiku - Symagjike
Xhejn dhe Enxhi Kumrija - Sjemi me ne
Labinot Tahiri (LABI) - Ani ani loqka jeme
Albulena Ukaj - Injorant
Fadil Keca dhe Play Band - Sajzezo
Mc Qoppa ft Mendeari - Xhemile xhemile
Lulzim Shehu - Qika Qika
Astrit Bejta - Eh vallahi eh bilahi
Blerim Gashi - Sme behet taman
Ervin Gonxhi ft iljard Shaba - Espace Profonde
Ilir Hyseni - Lujmi Lujmi
Mark Main feat Albana Azizi - Tonight
Nikolle Nikprelaj - Shkodrane
Imran Berisha - Un Krejnor ti Prinzess
Keli - Oj Lule (Live)
Lazarela - Bjeri Gajdes
Lyric Master ftLiL Samee - 7
Mhill Krasniqi - Deshmori i kombit Arsim Pergjegja
Motrat Elhamja dhe Kumrije Mustafa - 0 vjet me i p
Nikolle Nikprelaj - Potpuri
Qendrim Pllana ft Gentrit Osmani - Brenga Ime
Arsim Lushtaku - O Lumja Toka
Samire Mucaj - Sabrije
Drandofile Rama (Filja) - Hajmalia
Suada ft Arbresha - Need You Now (Cover )
Valmir Shala (Vali) - O fluturojm
Valina dhe Bing Bang - Engjull te kam
Blero feat Astrit Stafaj - Summer Love
Vlora Duraku - c na cudite bukuri
Lori, Lendita, Lulja - Rrushi
Yll Limani - When I Was Your Man (Cover )
Meda ft Vjollca Haxhiu ft Gold Ag - Tkam fiksim
Gazi ft Isuf Berisha - Te bashkojme trojet
Majlinda Kryeziu - Dashuria ime e vjeter
Zzap and Chriss - Are you ready
Bekim Kryeziu - Sa te dua
Dule Malindi - Cjane keto oda te medhaja
Gresa Behluli - Adrenalina
Lori - Potpuri
Nadire Haziri - Kqyrni shoqe
Ramize dhe Mirvet - Moj e mire shume ta due namin
Jusuf Bejtullahu - Tung

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>

Loading...
Loading...