Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

BimBimma - So ghetto
Elvana Gjata ft Flori - Dhe Zemra Ndal (Vicky Remi
Gold AG - Ne lufte ne liri
Lori - Ndahen njerezia
Noizy - 1 Shans
Shemi (Iliret) ft Ganimete Abazi - Une jam loti yt
Vani ft Lori dhe XOXO - Nomin Bojna
Areva Gaci ft Blero - Fire
Dhurata Ahmetaj - If u like it
Gazmend Rama - Shah Mat
Kledi Bahiti Ft Samanta Karavella - Me Jeto
Mihrije Braha - Hajde neser
Ryva Kajtazi - Na dy jena
Sinan Vllasaliu - Shkaktar
1-KY - Ja Fala
Aferdita Demaku - Kthehu
Bujar Qamili - Qejfi bahet me shkodran
Era Istrefi ft Mixey - E dehun
Gresa Behluli - Po po me ke pelqy
Lyric Master - Vazhdo
Noizy - Te lutem mos u Ndal
Shkumbin Ismaili - Ora
Vida Kunora - Kthehu vlla
Arta Osmani - Block e ke
Duli - A ndihesh fajtore
Genta Ismajli dhe Edona Llalloshi - Gezuar
Korab Shaqiri - Tina
Motrat Mustafa - Kuq e zi
Sabiani ft Marseli dhe Petro - Luje Luje
Soni Malaj - Me te jeton
Alban Skenderaj - Ore ft Young Zerka
Capital T featVedat Ademi - Hapat e mi
Ertila Koka - I vetmi qe dua
Hamez LLapqeva - Ska njeri nket jet
Mahmut Ferati - Fjal Fjal
Nora Mucaj ft Mark - In Love
Shpat Kasapi ft Renato - Daku
Vjollca Selimi - Nuk rrezikon
Baboo Darabuka ft Dj Benity - Origjinal
ELINEL - Na Thej
Getinjo ftAdelina Berisha - Perjet
Labi - Vepro
Mursel Murseli - Merre zemren tande
Sabri Fejzullahu Ft Sinan Vllasaliu - Potpuri 2
TENKA - KUSH O TENKA
Albulena Ukaj - Nje llafazan
Cyanide feat Vesa Smolica - Ushtarin tem
Fikret Dauti ft Fahrije Zogaj - Ti Je Vitamin
Isa Citi ftDafina Dauti - Nje nate
Meda - Diten qesh naten qaj

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   >  >>

Loading...
Loading...