Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Meda - Prishtine Tirane
Sefe Duraj - Me thuaj po
Veli Muqaj - Ik prej Meje
Arta Bajrami - Thuaj jo
Daim Lala ft Muharrem Ahmeti - Antigona
Gjiko - Si Me Def
Lyric Master - A tkom thon ft Marigona Qorrolli
Nora Istrefi - Sje my lifestyle
Sinan Vllasaliu - Tripi
Aferdita Demaku ft Bujar Qamili - Emrin tend e shk
Capital T - Neve
Eva Ndoja - Jo Ma
Kole Oroshi - Shaci
Meti ft Eroll Murati - Tallava
Seven Saraqi ft Noizy - Lej Foret
Vjollca Haxhiu ft Sinan Vllasaliu - Nanush - Remix
Astrit Mulaj - Te dalt flaka moj dashni
ELGIT DODA - DIKUSH TE DO
Gold Ag ft Greta Koci - Mas miri
Machiato Band - Te hanen te prita
Pro Band - Kaj moj nane
Stresi - Djali Bardh
Albani ft Andin Randobrava - Fajtor Jam
Ciljeta ft Lil Koli ft Filloreta - Big Booty
Flori Mumajesi ft Vicky Dj - Nallane
Labinot Rexha - Niset Trimi
Motrat Mustafa - E pabese
Shkurte Fejza - O Zambaki i Bardh
Xheki - Ti Besove ne dashuri
Bashkim Spahiu - Dashuria e pare
Ehn ft Toni - Dhezim
Hala Osmanollaj - Bankat fajdexhi
Malesori - Ma e bukura
Rozana Radi - Permepasnji Roze
Teuta Selimi - Sdo te behesh burre
Amarda Arkaxhiu Ft Muharrem Ahmeti dhe Kallashi -
DJ Flow ft Dafina Zeqiri ft Lumi B - Rude Girl
Gasso ft Big Mama - Bone nclub
Labinot Tahiri feat 2TON - Krejt ti fala
Mr Rez - Inna Di Dance
Shqipe Krivenjeva - Mashalla Moj Nuse Mashalla
Xheza ft Arta Osmani - Fatit Nuk i Dihet
2TON - Ani nasht
Blasta - Janari
Enis Bytyqi - Sillesh
Jenny Jonas ft Elgit Doda - Ne zemer
Meda - Cika jem
Sabri Fejzullahu - Ndal
Valton - E shkrume
Ari Blue - Hajde ma ngat

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...