Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Aferdita Demaku - E pranoj
Capital T - Bang Bang
Etnon feat Teuta Selimi - Pa ndjenja
Kobra - Deja vu
Mentor Kurtishi - Zemer Zemer
Sefe Duraj - Tip Romantik
Visar Peja - Me mungon
Artiola Toska - Sna Gjehet Dermoni
Djwron Don ft Lyrical Son ft NiiL B ft OverLord -
Gold AG ft Eni Dhe Greta - Me mu
Lyrical Son - Shush
Pandora - Valles ja fillojm
Smail Puraj ft Saidsoul - Vera
Alban Mehmeti - Maturant
Capital T feat Granit Derguti - Ske Dite
Fibi ft Getinjo - Shume ngat
LETA - Si Sheqer
Mimoza Shkodra - Ki me ni
Shkenda Dubova - Maje ne men
Xhafer Ahmetaj - E ke rastin
Alban Mehmeti - Mos harro
Cartani - 1 sekond
Fjolla Morina - Syn syn
LIORI ft Gold AG - Shqipja ne valle
Miranda Hashani ft Vjollca Luka - Potpuri
Shkumbin Ismaili ft Poni - Nuk ta fal
Xhavit Avdyli - Mos e le per pak
Bardha ft Shqipe Krivenjeva - Potpuri Dasmash
Edona Llalloshi - Sonte
Grupi Emracom - Potpuri 2
Majk ft Ghetto Geasy - Sjena mo
Rinna - Tjeter dit
Taulant Bajraliu ft Gold Ag - Jetimi i babes
Albulena Ukaj - Champion
DudA ft NiiL- B Overlord - Sje Normal
GJIKO ft MC Kresha - Edhe tri
Labinot Tahiri LABI - A e din sa shume te dua
Mozzik - Koke shum
Shpati ft Rovena ft Mergimi - Fati im ishe ti
Xhesika Ndoj ft Marcus Marchado - Vamos bailar
Big Basta - Tubi Vertikalisht
Endri - Dy Zemra
JKN ft Marsel Ademi - Sa je fiksu
Mc Qoppa ft Flori - Xhano
Sabri Fejzullahu - Gabimisht
Valentina Bajraktari - Anonim
Ardian Bujupi - EWIG
Dafina Zeqiri - Hate You Love You
Gena - Te kam dashuri ft Ervin Gonxhi
Linda Hakaj - Potpuri

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...