Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Gili - E din ti
Vida Kunora ft Anjeza Ndoj - Jare katunare
Remzie ft Nexhat Osmani - Merre Merre zemren time
Anela ft. K-Style - Tkom ne men
Samanta ft. Gent Fatali - Na e dina
ADX ft. Valon Bytyqi - Fustani
D.u.d.A ft. Lil Koli AK ft. Varrosi - DOJN ME NA NAL
Nysret Muqiqi - Fukara
Shyhrete Behluli - Amel nusja therret
Albulena Ukaj ft Majesty - Bone bone
2TON - Ta fali jeten
Armend Ademi ft. Ciljeta - AVENTURA
Remzie Osmani - Fale Dashurine
Aferdita Demaku - A me don sa te dua
Shpat Kasapi - Dilema
Ardian Bujupi ft Dalool - E embel
Motrat Mustafa - Nje gurbetqar
Duda ft. Overlord ft. Kola - Tipa tron
MC Kresha & Lyrical Son ft Ledri Vula - Hip Hop
Daim Lala - Shih me sy
Dafina Dauti - Digju kallu
Aferdita Dermaku - Mos u bo burre si fmija
Labinot Rexha - Ndarjen tone
Shyhrete Behluli - Loti i varferise
Flori Mumajesi - Ku Gabum
Ghetto Geasy ft. Onat - BS
Pro Band Ft. Ganja - Qika e tezes
Meda - Kot e ke
Anjeza ft. Nurteel - Tranquila
Xhino ft. Duda - Mos boni xixa
Sinan Vllasaliu - Ma le kile
Mili - Kush ka vajze boten ka
Emine Toska - Ne te dy
D.u.d.a - S'jeni GanGsta
Lyrical Son - Hey Hey Hey (HOKUS POKUS RMX)
Kaltrina Selimi - Po du
Vjollca Selimi dhe Aziz Murati - Pike ne zemer
Sergio - Quiero Mi Amor
Endri ft. Fero - Sdu me ni
Sefe Duraj - Nje Porosi
SKIVI FT. COZMAN - SHOQNIA
Adem Ramadani - Mora fjale
Cozman - Si Dje
Mc Kresha ft Lyrical Son - Ky Tipi
Ledri Vula ft. Flori Mumajesi - Nuk ma la
Young Zerka ft Ronela Hajati - Syn i jemi
Labinot Rexha - Loti i femijes
Afrimi Muqiqi - Tallava per me kalle
2po2 ft. Capital T - Kujt pi kallxon
Kole Oroshi - Kodi i nderit

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12   >  >>

Loading...
Loading...