Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Nexhat Osmani - 2017
Enis Bytyqi - Jena
Zhade Tirona - Sme paske dasht
Dhurata Dora - Numrin e ri
Adelina Berisha - Love it
Nexhat Osmani - Hajde merre Zemren
Daim Lala - Shum te dua
Capital T - Koka Kola (REMAKE)
Sefe Duraj - Tbana per veti
Afrim Muqiqi - Harroj Pranverat
Dossty ft Tishi - AMI
Etnon feat Genta Ismajli - Shake it
NRG Band & DJ Aldo - Mos u nal
Luana Vjollca - Ai
Sabri Fejzullahu - Tak tak
Bes Kallaku ft. Leonard - Si mjalti
Cozman ft. Skivi - Maradona
Shyhrete Behluli dhe Afrim Muqiqi - Shpirti jem
Artiola Toska - Kafja e mengjesit
Vesad Mjeku - Era sa her fryen
Labinot Tahiri LABI - Falma gabimin
Nurteel ft Blero & Alex - All in
Meda - Dashnija eshte fat
Albina Kelmendi - Hera e pare
ExisOn - E Lan Gjakin Me Lot
Labinot Tahiri LABI - Edhe nje puthje
D.u.d.A - PDMNP ft. Lyrical Son
Flori - Beautiful ft. Ledri Vula
Daim Lala - Oj Serbi
Onat ft. Cozman - Aviona
Meda ft. Vjollca Haxhiu - Dashnia jon
Xhino ft. B-Genius - Tjeter ska
Keli - Hajde ta bojna
Blero ft. Uki (SoulKid) - 1Her
Yllka Kuqi - A ke zemer
2po2 - Cka ka ftyra jem
Mahmut Ferati - Perhajr Nane synetia e djalit
Ryva ft Tarabuka Band & DJ Star - Krejt kena mi bo
Stresi - E boj temen
Valton Krasniqi - Je si xhan
Ervin Gonxhi ft. Iljard Shaba - Feelings
Mili - Hajde pina
Noizy ft Enca - Bow Down
Meda ft Vjollca Haxhiu - Bohet mire
Aida Doci - Ka than vllau jone
Gena - Mora rrugen
Gold AG - E kam emrin preshevar
Vellezerit Mziu ft Dj Cimi - Do ti kallim fitilat
Morena Taraku - Lule
Vellezerit Aliu & Ylber Aliu - Veq nje emer

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 ...    >  >>

Loading...
Loading...