Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Adelina Emini - S jam per ty
Adelina Emini - Ne pervjetor
Adelina Emini ft Gentz - Tipsy
Adelina Emini - Ai Moment
Adelina Emini - Si atehere
Adelina Emini - Behu burr
Adelina Emini - Qka ta ben goja
Adelina-Emini-Astiasune
Adelina Emini - As Ti as Une
Adelina Ismaili - Oh Po, po
Adelina Tahiri - Lemza
Vjosa Emini - Sa e ka Ora Dakikun
Adelina Ismaili - Trendafil me er
Adelina Ismajli - Na Jena Na
Adelina Berisha - Sa larg je
Adelina Tahiri - Dale kadale
Adelina-Thaqi-Sduateleshgjurme
Adelina Spahija - Xhamadani Vija Vija
Adelina Tahiri - Enderr e Vjeter
Adelina Tahiri - Eliksir
Adelina Jashari - Selamun selam
Adelina Berisha - Nje puthje
Adelina Ermali Zanfina Soni Big Mama - Ku ke ti mo
Adelina Ismaili - Shum mir do te ishte
Adelina Tahiri - Nuk jam penduar
Vjosa Emini - hajt hopa hopa
Adelina Thaci - Nenemoj
Adelina Tahiri - Eliksir
Adelina Ismaili - Dy motra nje frajer
Adelina Tahiri - Gjysma Tjeter
Adelina Berisha - Per Ty
Adelina Ismaili - Dil e shih moj bije
Da Ghost Ft Adelina Ismajli - Urdher i Ri
Vjosa Emini - Kthehu nga Gurbeti Djal
Adelina Ismaili - Kur femra hakmerret
Adelina Ismajli - - Mundus Eversus Bota Ndryshe
Shpat Kasapi - Adelina
Adelina ft Robb Daddy - Eren e saj
Adelina Ismaili - Pse po qan syzeza
Da ghost - Urdher i ri feat Adelina Ismajli
Vjosa Emini - Dil moj Cuc te Dera
Adelina Ismaili - Trimi im
Adelina Ismajli - Sepse je ti
Adelina Berisha Ft Stine - Dashuria fillon
Adelina Ndoj ft. Fatmir Daja - Per qef na jena
Sabria dhe Adelina - Dil moj cuce
Adelina Tahiri - lemza
Adelina Pireva - Pse sme tregove
Adelina Tahiri - Genjeshtar
Adelina Tahiri - Enderr e Vjeter

1  2  3  4  5  6   >  >>

Loading...
Loading...