Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Agron Berisha - Te dua shume te dua
Agron Berisha - Oj dora me kone
Agron Berisha - Vera
Rifat Berisha - Trimat e Dukagjinit
Agron Ahmeti - Ku i kam shokt e mi
Agron Ahmeti - Na Ndan 2o
Besnik Berisha - Ti nuk e din
Agron Llakaj - Myzeqare
Faton Berisha - Kendoni o ju shokt e mi
Agron Ahmeti - Oj Dada sale
Agron Aliu - Kujtimet
Robert Berisha - Margarita
Agron Ahmeti dhe Shqipja - Dalin Qikat
Dj Labi ft Agron Ahmeti - Ama doren
Flora Gashi & Valon Berisha - E kam burrin ne gjer
Imran Berisha - Ne Ket Ersir Ti Bobon Drit
Mehdi Berisha - Njemi male larg vatanit
Ilirjana Berisha - Eja
Flora Gashi - Eja eja ti
Mehdi Berisha - Veterani i luftes
Robert Berisha - Pa ty
Agron Ahmeti dhe Shqipja - Per Nje Leter
Bekim kumanova - A me fol a mos me fol
Flora Gashi & Valon Berisha - Pse mje idhnu moj ze
Adelina Berisha Blasta - Dicka ma shume
Agron Aliu - Sonte je me e mira
Adelina-Berisha-Kujdes
Valentina Berisha - Boni mashalla
Gezim Berisha - Lejlim lej
Robert Berisha - Mjalti dashnise
Erzana Berisha - ne mesnate
Agron Macula - Nese Ni Puthje
Gezim Berisha - Ne Gurbet
Mehdi Berisha - Kur ta ktheva kosove Shpinen
Adelina Berisha - Jo mo
Agron Miftari - Sikur flutur
Rifat Berisha - Po ku je Anton Qeta
Adelina Berisha - Ti je ai
Gezim Berisha - A reja par
Agron Aliu - Te don zemra
Drilon Berisha - Hubi dashuria
Rifat Berisha - Gjyshit Mehmet Zekaj
Rifat Berisha - Fisnik Salihi
Daim Lala - Sali Berisha
Rifat Berisha - Elez Geci & Maxhun Berisha
Xheraldina Berisha ft. AROS - Mundesh
Rifat Berisha - Vaji i gurbetqarit
Agroni & Shqipja & Burimi & Lendita & Lali - Potpu
Arbnor Berisha - Dashuri moj Dashuri
Edita Berisha - Dashuri Vrastare

1  2  3  4  5  6  7   >  >>

Loading...
Loading...