Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Agron Aliu - Te don zemra
Agron Ahmeti - Na Ndan 2o
Agron Macula - Moj E Dashura Ime
Agron Llakaj - Myzeqare
Agron-Ahmeti-Kuikamshoktemi
Agron Aliu - Te Thirra zemer
Agron Ahmeti - Tallava Live
Agron Ahmeti dhe Shqipja - Buzet Tua
Agron Ahmeti - ne aeroplana e shum kerre
Agron Ahmeti dhe Shqipja - Paska Vesh
Agron Aliu - per 5 minuta
Agron Aliu - Kujtimet
Agron Macula - Nese Ni Puthje
Agron Llakaj - Rina rina
Agron-Ndreca-Aniani
Agron Aliu - Te don zemra
Agron Ahmeti - Dashuria e Humbur
Agron Ahmeti dhe Shqipja - Dalin Qikat
Agron Ahmeti - Ama Doren
Agron Ahmeti dhe Shqipja - Per Nje Leter
Agron Berisha - Te dua shume te dua
Agron Sylejmani (Gonni) - Mavi Mavi
Agron Macula - Vetem Ti Moj E Dashur
Agron Llakaj - Syri nami
Dj Labi ft Agron Ahmeti - Ama doren
Agron Aliu - per 5 minuta
Agron Ahmeti - Tallava
Agron Ahmeti dhe Shqipja - Jam E Ambel
Agron Aliu - Hajde a pajtomi
Agron Ahmeti - Doli goca ne penxhere
Agron Ahmeti - Nje deshir
Agron Macula - Eja Ti Moj Gjane
Agron Berisha - Oj dora me kone
Agron Ahmeti - Tallava
Agroni Macula - Jetim Pa Nan
Agron Aliu - Hajde a pajtomi
Agron Ahmeti - Ku i kam shokt e mi
Agron Miftari Prej sabahit
Agron Sylejmani - Lirisht ik prej meje 2o
Agron Ahmeti dhe Shqipja - Kena Dasem
Agron Aliu - Kenge per nuse
Agron Ahmeti - Jalla Shofer
Agron Macula - Arlinda
Agron Berisha - Vera
Vllezrit Shala - Keng Per Agron Krasniqin
Agron Macula - Vetem Ti Moj E Dashur
Agron Aliu - Kenge per nuse
Agroni & Shqipja & Burimi & Lendita & Lali - Potpu
Agron Miftari - Boll rren tkan fol
Agron Sylejmani - Ne dasem tane 2o

1  2   >  >>

Loading...
Loading...