Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Albana Syla - Jetoj per te jetuar
Albana Syla - Molle e ndaluar
Albana Syla - E Kaluar E Kaluar
Albana Syla - Princi i endrrave te mia
Albana Syla - Shkove
Albana Syla - Ti dhe une
Albana Syla - As po as jo
Albana Syla- Nuk e gjeta
Albana Syla - Bye bye
Meda Sinani dhe Mentori - Albana syla
Albana Syla - Fati im
Albana-Syla-Tashpatymbeta
Meda Sinani dhe Mentori - Albana syla
Pandora - Oj oj albana
Bardha Syla - Hajdi Motra Rrokne Defin 2o
Ali Syla - Emin Emine
Albana Azizi - Kalle Sonte
Ali Syla - Nje Vajz bukur e kom pas
Albana & Valentina - Hajde kendojna me dahire
Albana Bilall i- Largohem vete
Albana Keqi - Vetmia
Bashkim Syla,Avni Gashi,Qazim GJoci - Shkelqen Di
Ali Syla - Gurbeti
Eli-G ft Albana Mesuli Labinot Rexha - AMA
Ali Syla - Per Nergjivanen
Albana & Valentina - Kur te behesh nuse cuco
Albana Azizi - Real Love
Albana - Te dua ashtu si je
Ali Syla - Isha ne vetmi
Ali Syla - Per ty oj Ardita
Albana & Valentina - Lumja nana
Albana Azizi - E fundit ne kufi
Ali Syla - Aman Nerxhivane
AZ ft Albana Mesuli - Sa Shum
Ali Syla - Kur e morra vesh
Ali Syla - Thrret Prizereni Mori Shkoder
Albana & Valentina - Potpuri 1
Albana Mesuli - Kjo jet me ngjyra ngjyra
Albana Mesuli - Pse
Ali Syla - Aman aman Gjermani
Mark Main feat Albana Azizi - Tonight
Ali Syla - Kur nje nate
Ali Syla - Zemren time
Albana Musliu - Me mua mos luaj
Albana & Valentina - Potpuri 2
Albana Osmani ft Mentor Haziri - I cmendur per ty
Ali Syla - Buka e Gurbetit
Albana Mesuli - Kodi I Lumturise
Ali Syla - Me jan lodhur Syt
Ali Syla - Zgjohuni djem

1  2   >  >>

Loading...
Loading...