Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Altin Shira - Me ke zene ne ark
Altin Shira-Eja ti eja
Altin Shira-Ti gjithmone je nje pike loti
Altin-Shira-Ahmojzemer
Altin Shira - Me te mire se ty nuk gjen
Altin Shira-Fjala e fundit eshte lamtumira
Altin Shira - Ah moj zemer
Altin Shira - Per nje kafe
Altin Shira-Gurbeti
Altin Shira - Potpuri e shqiperise se mesme
Altin Shira-Je dhe ti
Altin Shira - Sdua te mbetem i vetem
Altin Shira - Puthjen ma le
Altin Shira-Je e bukur si pranvera
Altin Shira - Cun si une ske me gjet
Altin Shira-Aman aman
Altin Shira-Kendoj
Altin Shira - Lexo me zemren tende
Altin Shira-Cdo nate ndodhem large
Altin Shira-Leri nazet
Altin Shira - Luje vallen pak per mu
Altin Shira-Dashurine ta kam falur
Altin Shira-Po me pikojn lotet
Altin Sulku - Tundu xhokane
Altin Sulku ft Noizy - Cfare ti bej
Altin Sulku - Lulija
Altin Shalku - Tundu xhokane
Altin Sulku ft. Ciljeta - Fle ne shpirtin tim
Altin Sulku ft Anila Mimani - Nishani
Altin Shalku - Beqar do mbetem
Altin Sulku - Beqar do mbetem
Altin Sulku - Nazelie
Altin Sulku - Unaza
Altin Shalku - Fuoristrada
Altin Sulku - Fuoristrada
Altin Ranxha ft Mimo - Manushaqja e Beharit
Altin Sulku - Zeshkanja
Altin Shalku - Kthema dashurine
Altin Sulku - Kthema dashurine
Altin Goci - Kthehem prap
Altin Shalku - Per ty syte djeg zemra
Altin Sulku - Per ty syte djeg zemra
Altin Ranxha - Te dua te dua
Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe
Altin Shalku - Perse jetoj
Altin Sulku - Perse jetoj
Altin Sulku - Rete e zeza
Altin ft Ina Sulku ft Meti - Dashuria
Altin Sulku - Bjonde
Altin Shalku - Rete e zeza

1  2   >  >>

Loading...
Loading...