Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Antigona Rustolli - Kush tka rrejt
Antigona Rustolli - Kush tka rrejt
Antigona Rustolli - Rrushi i tanve
Antigona Rustolli - Rrushi i tanve
Antigona Rustolli - Ty veq ty
Antigona Rustolli - Ty veq ty
Antigona Sejdiu - Veq ta dish
Antigona Sejdiu-Qka po don
Antigona Rrustolli-2 (9)
Antigona Hoxha - Une Kosoeve ti ngurbet
Antigona Sejdiu-Tezja nushe
Antigona Rrustolli-6
Antigona Sejdiu - Padrejtesin
Antigona Sejdiu - U treten enderat
Antigona Sejdiu - Krejt po sillet
Antigona Sejdiu - O sa mire po lun ne valle
Antigona Sejdiu-E imja shota
Antigona - Un dhe ti
Antigona Sejdiu-Qka po don
Antigona Rrustolli-2
Antigona Hoxha - Sonte kemi dasem
Antigona Sejdiu-Tezja nushe
Antigona Rrustolli-6
Antigona Sejdiu - Boll Tkam Prite
Antigona Sejdiu - Aman aman
Antigona Sejdiu - Luj me dor
Antigona Sejdiu - Qka mka syri
Antigona Sejdiu-E imja shota
Antigona Sejdiu-Hidhe vallen nuse
Antigona Hoxha - Erdhen kerret
Antigona Sejdiu-Sa genjeshtare
Antigona Rrustolli-3
Antigona Hoxha - Hajde djale i ri ama besen
Antigona Sejdiu-Ti ti ti
Antigona Rrustolli-7
Antigona Bajrami - Sa Shum Fjale
Antigona Sejdiu - Dashuro vajz
Antigona Sejdiu - Nese sonte
Antigona Sejdiu - Vaj vaj vaj
Antigona Sejdiu-Hidhe vallen nuse
Antigona Hoxha - Kjo dashnia
Antigona Sejdiu-Sa genjeshtare
Antigona Rrustolli-3
Antigona Sejdiu - Qaj ti moj zemer
Antigona Sejdiu-Ti ti ti
Antigona Rrustolli-7
Antigona Hoxha - Dola me shetit aman une nga Peja
Antigona Sejdiu - Dhe nje dit kurr sdo te jem me
Xhavit Avdyli ft Antigona Sejdiu - Si sheqer
Antigona Sejdiu - Zemer

1  2   >  >>

Loading...
Loading...