Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Alban Mehmeti - Maturant
Alban Mehmeti - Aferdita (Live )
Kaltrina Selimi ft Alban Mehmeti - Potpuri
Alban Mehmeti - Kur une vdes per ty (Live )
Premtim Mehmeti - Do te them te dua
Kaltrina Selimi ft Alban Mehmeti - Ora 12
Alban Mehmeti - Shijaku (Live )
Premtim Mehmeti - Xhelozia
Alban Mehmeti ft Astrit dhe Eki - Ama Buzen
Alban Mehmeti - Te lumet na
Alban Mehmeti - Mos harro
Alban Mehmeti - Ata sy (Live )
Adem Mehmeti - Zemra ime po te thret
Alban Mehmeti ft Kaltrina Selimi - Potpuri 1
Alban Mehmeti - Kush po lun me mu ne valle (Live )
Premtim Mehmeti - Dy here zemren ma ke vra
Alban Mehmeti - Syzez Biondin (Live )
Premtim Mehmeti - Pranoje
Burim Mehmeti - Asniher
Alban Mehmeti - Ta kthen zoti
Alban Mehmeti - Nje here kam vdek (Album Live )
Alban Mehmeti - Bolla lara lara (Live )
Alban Mehmeti - Ti me Cmend
Alban Mehmeti ft Kaltrina Selimi - Potpuri 2
Alban Mehmeti - Lujma lujma doren mbi dore (Live )
Premtim Mehmeti - Dy motra
Alban Mehmeti - Vashe me sy te shkruar (Live )
Premtim Mehmeti - Prap te dua
Fidan Mehmeti - Live
Alban Mehmeti - Hajmali
Alban Mehmeti - Nese ti ma fal
Alban Mehmeti - Fellenza (Live )
Alban Mehmeti - 3 minuta
Kaltrina Selimi ft Alban Mehmeti - Potpuri dasmash
Alban Mehmeti - Ne Dardani bjen nje tupan (Live )
Premtim Mehmeti - Fjala dashuri
Alban Mehmeti - Vet ma fali zemren (Live )
Alban Mehmeti - Ne Ditelindjen Tende
Premtim Mehmeti - Krejt I di
Alban Mehmeti - Kur te mbushet mendja
Alban Mehmeti - Luj me mu qik luj
Alban Mehmeti - Aman
Alban Mehmeti - Fitilat e llames (Live )
Granit Ahmeti Ft Alban Mehmeti - 2 Per 1
Alban Mehmeti ft Kaltrina - Dashnia jem
Alban Mehmeti - Pa dashnoren time (Live )
Premtim Mehmeti - Me fale
Alban Mehmeti - Ball per balle
Alban Mehmeti - Telefonom
Alban Mehmeti - Ata sy

1  2   >  >>

Loading...
Loading...