Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Armend-Shabani-Duasante
Armend Shabani - O kur e pash oj nan
Mirsa-Kerceli-Armend-Shabani-Edashuruarjamnety
Armend Shabani - Ike larg
Armend Shabani - As po as jo
Armend Shabani - Gruja ne amerik
Armend Shabani - Moj katile
Mirsa Kerceli ft Armend Shabani - i, e dashuruar
Armend Shabani - Ndahet zemra ne dy pjese
Armend Shabani - Ne junik
Mirsad Shabani - Pse
Linda Shabani - Zemer vajto ti
Skender Shabani - Mbaje Ne Mend
Linda Shabani - Aventurat jo nuk i du
Armend Miftari - Shum te deshta
Armend Rexhepagiqi - Harrova
Armend Rexhepagiqi - edhe nje here
Ahmeti e Visar Shabani - Dasem e madhe sante fillo
Armend Gashi - her po her jo
Armend Makica - Tallava Per Afrim Shiroken
Linda Shabani - Dit Per Dit
Linda Shabani - Dua Te Bahem Lot
Mirsad Shabani - Te pres ne stop
Armend Shala - Hajde more Shok
Blertina Shabani - Pranvera
Linda Shabani - Ciao ciao
Linda Shabani - Qdo mbremje
Blertina-Shabani-Podumekcy
Armend Rexhepagiqi - Kjo anije po fundoset
Armend Rexhepagiqi-kur dashuria vdes
Besim Shabani - Mikesha
Armend Makica dhe Salih Gashi - Tallava 1
Faraoni G- Shabani Sandokani
Armend Makica - Tallava Taksim
Linda Shabani - Faji Im
Mirsad Shabani - Une nuk gaboj
Armend Makica - Kjo zemer e mjere
Armend Jetullahu - Amanet
Linda Shabani - Nuk Po e Kuptoj Lojen
Linda Shabani - Me Fal
Armend Rexhepagiqi - Kujt do t ia shpreh pi
Linda Shabani - Avanturat jo si du
Armend Makica dhe Salih Gashi - Tallava 2
Mirsad Shabani - Dashuria ne pazar
Armend Makica - Zemren time te Mjer
Linda Shabani - Mos Trokit Ne Der
Linda Shabani & Gazi - Jam ndiet
Armend Makica - Tallava
Armend Jetullahu - Do te dua
Murat Gjoniku dhe Linda Shabani - Ah moj Qika

1  2  3   >  >>

Loading...
Loading...