Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Artan Durmishi - Expose Sexy BaBy
Artan Ferati - Luj me mu
Ruzhdi Durmishi - Extra Tallava
Artan Jusufi - Ku jan shoket
Artan Jusufi - Ma Ban Halla Kosovare
Artan Bakia - Dashuri per nje nate
Artan Jusufi - Sonte jem tubue
Artan Jusufi - Sdua ta di
Artan Jusufi - Mesazhi
Artan Ferati - Pasaniku dhe Fukaraja
Bujar Durmishi - Bllof
Artan Jusufi - Me flamur e me tupan
Artan Jusufi - Bini defa
Artan Jusuf i- Dashnia e re
Artan Jusufi - Tallavaja ka me te kenaq
Artan Jusufi - U largove
Artan Jusufi - Muzika ne maksimum
Artan Ferati - Syni jem o Syni i zi
Artan Jusufi - Ishe engjel dole dreq
Artan Jusufi - Nje puthje gratis
Artan Jusufi - Fal nje her e fal dy her
Artan Jusuf i- Un per ty ti per mu
Artan Jusufi - Bonu serioze
Artan Jusufi - Vone per ty
Artan Jusufi - Ndarja me lot
Artan Jusufi - As me t mir as me t keq
Artan Kola ft Nazife Bunjaku - Ke mbet ne zemrn ti
Artan Jusufi - Njeqind her gabove
Artan Jusufi - Gurbeti
Artan Jusufi - Keng e gurbeti
Artan Jusufi - Dy nafaka
Artan Ferat - Harroje numrin tim
Artan Jusufi - Taksirati mue mgjeti
Artan Kola - Shqiperi o nena ime
Artan Jusufi - Bukuria e ksaj bote
Artan Isufi - Gurbeti
Artan Jusufi - Orator e shum fraer
Artan Jusufi - Hajde moj genjeshtare
Artan Jusufi - Milioneri
Artan Jusufi - E bukur e veqant
Artan Ferati - Buza po te qesh
Artan Kola - Veq ti ke zemer
Artan Jusufi - Eshte faji im
Artan Isufi - Moj Genjeshtare
Artan Jusufi - Sa e embel beqaria
Artan Jusufi - Me ke hak
Artan Jusufi - Moj dashni
Artan Jusufi - Jam pishman
Artan Ferati - Fol Tash
Artan Kola dhe Nazife Bunjaku - Per njeri tjetrin

1  2   >  >>

Loading...
Loading...