Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Asgje Sikur Dielli - Ndodhemi
Asgje Sikur Dielli - Mendoja cdo gje merr fund pa
Asgje sikur Dielli-Mendoja gjdo gje merr fund pa t
Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje
Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje
Asgje Sikur Dielli - Ma leht pa dhimbje
Sef Duraj - Sikur ta dija
Luiza ft. Lindon - Sikur Yje
Viola - Sikur ti nuk gjeta
Bekim Kryeziu - Nuk jam Axhami
DMC aka Babloki Ft Kobra - Gjakun tem se ter as Di
Valbona Spahiu - Sikur fluter
Flamur Arifi - Sikur flutur
Labinot Tahiri - Pa Ty Asgje sjam
Avdyli & Vezirja - Sikur nje flutur prej meje ike
Xheki - Problem
Adem Ramadani - Qka ka dielli qe e ndali driten
Shkumbin Ismaili - Asgje nuk shkon
Xhina Balliu - Sikur te Isha
Bitonia - Ka ra dielli ka ra hena
Lalushi - Sikur nje kuder
Viola - Sikur te kisha pran
Stine ft Xheroo - Asgje smungon
Agron Miftari - Sikur flutur
Bekim Kryeziu - Sa te dua
Daim Lala e Buqe Rama - Nuk je sikur dikur
Agroni & Flora - Po shkon vallja sikur lum
Gjyste Vulaj - Dielli Dhe Hana
Mihrije Lestrani - Sikur flutur
GP-MC-SIKUR GENTELMAN-
Xheki - Shkronja ne leter
NRG Band - Ashtu Sikur dje (Top Hits Of )
Behare Shala - Sikur vera
Malda Susuri dhe Art Lokaj - Sikur
Tergita Gusta - Dielli me ngrohu
Nysret Haxha dhe Afrim Gashi - Na ra dielli
Nysret Haxha dhe Afrim Gashi - Sikur ne Kosove e D
Adelina Berisha - Asgje nuk u tha
LORI - Dielli
Bekim Kryeziu - Shkruje ne zemren tane
Daut Burrniku - Sikur flutur
Besjan Gashi - Sikur flutur
Nazmie Prokshi - Sikur Fluture
Naser Bytyqi - Je e bukur sikur diell
Muharrem Ahmeti - Tash Po knoj Sikur Tana her
Xheki - Sikur bombe
Visar Osmani - Sikur flutur
DudA ft B-K-Dielli pa rreze
Shqipdona Behluli - Sikur flutur
Gerta - Me Ngjan Sikur

1  2  3   >  >>

Loading...
Loading...